Sportiniai vežimėliai – ką apie juos turime žinoti?

Sportiniai vežimėlia yra vienas iš daugelio tėvų mėgstamiausių ir populiariausių reikmenų. Šie vežimėliai yra kompaktiški ir lengvi, todėl patogiai dera su šiuolaikiniam gyvenimo būdu. Jie tinka tiek viešuoju transportu, tiek ilgesnėms kelionėms. Vežimėliai turi daugybę privalumų, kurie tinkamai pasirinkus, gali palengvinti ne tik tėvų, bet ir vaikų gyvenimą. O apie tai pakalbėsime plačiau šiame straipsnyje.

Praktiška ir kompaktiška priemonė

Vienu iš didžiausių sportinių vežimėlių privalumų yra jų kompaktiškumas. Jie yra lengvai sulankstomi ir pakraunami į automobilį, lėktuvą ar traukinį. Tai yra ypač naudinga tėvams, kurie dažnai keliauja, o kartu su vaiku nori pasiimti ir vežimėlį. Sportiniai vežimėliai užima mažiau vietos, nei standartiniai vežimai, o kai kurie iš jų gali būti sulenkiami iki standartinio lagamino dydžio.

Iš lengvintas svoris – didžiausias privalumas

Sportiniai vežimėliai yra lengvi, nes nuo standartinių vežimų jų skiria ne tik dydis, bet ir medžiagos. Kai kuriuose sportiniuose vežimėliuose yra naudojamos specialios aliuminio ir plastiko medžiagos, padedančios sumažinti vežimėlio svorį net iki 6 kg. Tai ypač naudinga tėvams, kuriems reikia dažniau pakelti ir laikyti vežimą aukščiau,pvz patalpose kur nėra lifto ir pan.

Kaip pasirinkti?

Jie skiriasi vienas nuo kito ne tik dizainu ir spalvomis, bet ir techninėmis ypatybėmis. Todėl pasirinkti tinkamą vežimą gali būti sudėtinga. Tinkamiausio vežimo pasirinkimas priklausys nuo daugelio veiksnių:

  • Vienas iš svarbiausių aspektų yra ratų dydis, kuris turėtų būti tinkamas tėvų aukščiui, vaiko amžiui ir aplinkos tipo. Elodie Mondo vežimėliai yra universalūs ir juos galite naudoti nuo gimimo.
  • Kaina taip pat yra svarbi, tačiau reikia atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į vežimėlio kokybę ir ilgaamžiškumą. Jei reikiamas vežimėlio funkcionalumas, būtina pasirinkti vežimėlį su atitinkamu priedų ir aksesuarų pasirinkimu.
  • Garantija. Prieš perkant taip pat svarbu patikrinti, kokią garantiją suteikia gamintojas. Tai svarbus dalykas, nes kilus bet kokiai problemai ar sutrikus vežimėlio veikimui, galėsite be papildomų išlaidų gauti pakeitimą ar remontą.
  • Tiems, kurie dažnai keliauja, rekomenduojama įsigyti lengvą ir patogų vežimo dėklą, kuris apsaugotų vežimėlį nuo pažeidimų.
  • Papildomos funkcijos. Apsauga nuo saulės, kintama miego padėtis, vėdinimas.

Pirkite tik patikimose parduotuvėse

Svarbu vežimėlį pirkti tik iš patikimų parduotuvių, kuriose galima gauti visą reikiamą informaciją apie gaminį. Taip būsite užtikrinti, jog gaunate originalų gaminį, kuris Jums ilgai tarnaus.