Mediniai automobilio kvapai

Daugelis automobilių vairuotojų prisimena laikus, kai automobilio oro gaiviklių pasirinkimas buvo itin minimalus, o pagrindiniai ir perkamiausi automobilio kvapai buvo pakabinamos eglutės topo kortelės. Nuolatos bekintantys pirkėjų norai ir gamintojų noras patenkinti klientų lūkesčius, privedė prie to jog šiuo metu rinkoje galima rinktis iš itin plataus kvapų ir jų formų bei tvirtinimo elementų. Mėgstantiems pigesnius auto kvapus, ir toliau galima rinktis iš pakabinamų, kvapnių kortelių. Mažiau populiarūs gamintojai ir jų kvapukų mažos kainos, nėra pati geriausia išeitis, kadangi tokie kvapai, dažnai savo sudėtyje turi daugiau chemijos nei kiti. Mažiau chemijos ir mažiau plastiko rinktis, šiais laikais verčia, net ik ekologija, bet ir noras būti sveikesniems.

Mediniai automobilio kvapai

Tausojant gamtą automobilių kvapų gamintojai ieškodami išeities, rado unikalų variantą – medinius automobilio kvapus. Mediniai automobilio kvapai išsiskiria ir tuo jog medis turi savybę skleisti bet kokį aromatą, įsigėrusį į jį. Medinės kortelės tampa stilingu ir ekologišku sprendimų automobilio vairuotojams. Tokie automobilio kvapai įprastai neturi devėjimosi proceso, todel medinės kortelės gali būti atnaujinamos ir dar kartą. Tiesiog papurškus savo norimo aromato ant jų, mediena ir vėl prades skleisti turimą kvapą.

FRESSO auto kvapai

Bene populiariausi medinių automobilio kvapų gamintojas yra FRESSO kvapai. Lenkijoje įkurta automobilio kvapų gamintoja neilgai trukus, tapo itin populiarūs, net ik dėl savo stilingų medinių kortelių, bet ir išskirtinių, tiek vyriškų, tiek ir moteriškų kvapų. Panaudojus kortelę, ją išmesti nėra butinybės, nes galima įsigyti ir purškiamą 50ml FRESSO auto kvepalus, kurių pagalbą papurškdami kvapą ant medinės kortelės ir toliau galėsite mėgautis automobilyje sklindančiu kvapu.

Kodėl verta rinktis?

Automobilio oro gaivikliai tampa bene svarbiausių sprendimų, šalinant itin nemalonius ir automobilyje susikapusius kvapus. Vienas iš pagrindinių kvapų, kuriuos vairuotojai naikina – rūkalų kvapalas. Modernūs ir prabangūs auto kvapai dažnai turi ne tik kvapo, bet ir dezinfekuojančias savybes, padėsiančias net ik mėgautis maloniais kvapais, bet ir pašalinančias įsisenėjusius blogus kvapus.