Kino juostos įrašo skaitmeninimas – paslauga, kuri leis pamatyti labai senus filmus

Tikriems gerų filmų ar kino mėgėjams tikriausiai vienas malonumas žiūrėti nestandartinius, mažai rodytus filmus ir taip lyg kaupti kolekciją. Tikriausiai jie jau yra matę beveik visus galimus filmus, kuriuos galima išsinuomoti, nusipirkti ar nueiti į kino salę pasižiūrėti. Tačiau norint pamatyti tikrai išskirtinius ir kitokias kino juostas, verta jų paieškoti įvairiuose archyvuose ar kituose vietose, kur galima rasti labai senų daiktų. Bet net ir atradus tokias kino juostas galima susidurti su problema, kad jų nebus galimybė peržiūrėti. Tad tam ir buvo sukurta paslauga, kuri vadinasi kino juostos įrašo skaitmeninimas ir apie ją plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Kodėl verta naudotis kino juostos įrašo skaitmeninimo paslauga?

Turbūt pirmoji priežastis, kodėl verta rinktis šias paslaugas, nes jei namuose ar kitoje vietoje turite kino juostų, tačiau neturite prietaiso, per kurį būtų galima jį paleisti, ši paslauga suteikia galimybę visa tai perkelti į šių laikų laikmeną, kurią galima jungti prie kompiuterių, televizorių ir kitų prietaisų ir taip matyti medžiagą, kuri buvo laikoma senovinėje kino juostoje. Toks perkėlimas sutaupys nemažai vietos, nes turbūt net nereikia pasakoti ir lyginti prieš kelis dešimtmečius buvusių kasečių ir šių dienų laikmenų. Jeigu apie tokią paslaugą nesate girdėję, turbūt net sunku įsivaizduoti, kad tokie darbai yra atliekami ir tikriausiai pats pirmasis klausimas, kuris gali kilti yra kur kreiptis. Tokias paslaugas atlieka geriausi šios srities specialistai, tad apsilankę internetinėje svetainėje www.videoaudioskaitmeninimas.lt galėsite rasti detalesnę informaciją apie tokias teikiamas paslaugas.

Pažeista kino juosta nėra bėda

Net jei namuose ir turite kino juostų, bet jos yra šiek tiek apgadintos, tai nėra jokia bėda ir labai didelė tikimybė, kad net iš tokių failų visą nufilmuotą medžiagą galime perkelti į kitą laikmeną. Tad neskubėkite jų išmesti, o geriau kreipkitės į specialistus, kurie viską apžiūrėję ir įvertinę galės patikslinti informaciją ar medžiaga dar gali būti pataisoma. Todėl kreipiantis į www.videoaudioskaitmeninimas.lt gausite netgi dvi naudas, pirmoji yra ta, kad visa medžiaga bus perkelta į jums patogią laikmeną, o antroji būtų ta, kad kino juosta bus šiek tiek pataisyta, tad ją galėsite saugoti kaip antikvarą, o jei namuose sukurtas specifinis stilius, tai galėsite naudoti kaip namų interjero detalę.

Ar tokios paslaugos yra brangios?

Kadangi kiekviena situacija yra individuali, tad labai sunku pasakyti konkrečią kainą. Dažniausiai jos yra nustatomos pagal medžiagą, tai yra kokio ilgio kino medžiaga yra ir kaip sudėtinga ar ne ją bus perkelti. Todėl norint konkrečiai sužinoti, kiek kainuos tokia paslauga reikėtų kreiptis į specialistus. Tačiau tokia paslauga tikrai nėra labai brangi ir kiekvienas nesudėtingai ja gali pasinaudoti.