Dažniausiai užduodami klausimai apie statybinių atliekų išvežimą

Po statybų bei remonto darbų dažniausiai lieka labai daug atliekų, kurios ne tik gadina bendrą aplinkos vaizdą, tačiau ir apskritai reikalauja tinkamo jomis pasirūpinimo, kadangi tai svarbu dėl ekologijos. Kol vieni vargsta patys ir ieško transporto, renka, rūšiuoja bei ieško vietų, kurios priima tam tikro tipo atliekas, tuo tarpu kiti dažniausiai samdosi įmones, kurios ne tik padeda sutaupyti daug laiko, tačiau ir leidžia būti ramiu, kad nebereikalingomis atliekomis bus tinkamai pasirūpinta.

Statybinių atliekų išvežimas yra vis daugiau dėmesio sulaukianti paslauga, kuris naudojasi ne tik juridiniai, tačiau ir fiziniai asmenys. Jeigu Jums dar niekada neteko – trumpas dažniausiai užduodamų klausimų aptarimas – žemiau.

Kokios atliekos gali būti išvežamos?

Priklausomai nuo to, kokio tipo remontas arba statybų darbai buvo atlikti – atliekų gali būti daugiau arba mažiau. Žinoma, kinta ir pats atliekų tipas, kuris varijuoja labai plačiai.

Specialistai, kuriems statybinių atliekų išvežimas yra kasdienis darbas, tačiau pasirūpina šiomis atliekomis:

  1.     Dažniausiai pats sunkiausias ir daugiausiai vietos užima statybinis gruzas: dujų silikato blokeliai, betoniniai blokeliai, čerpių ir keramikos gaminiai, plytos, betonas, keramzitbetonio blokeliai ir t.t.
  2.     Taip pat po statybų darbų taip pat lieka ir įvairios mišrios komunalinės atliekos: tai yra akmens bei stiklo masė, mineralinė vata, gali būti grindų, stogo dangos dalys, izoliacinės dalys ir t.t.
  3.     Žinoma, tinka tvarkyti ir gamybines atliekas, kurios lieka po tam tikro statyboms reikalingo medžiagų kūrimo proceso: plastikas, medienos likučiai, betonas ir t.t.

Ką daryti, kad išvežimas truktų kuo trumpiau?

Jeigu norite kad atliekų išvežimas negaišintų Jūsų laiko – tokiu atveju pirmiausia reikia rasti įmonę su kuria galima sudaryti detalius maršrutus ir tuo pačiu terminus, kurių bus laikomasi. Taip pat reikės kiek tik įmanoma sumažinti atliekų kiekius. Tam geriausiai tinka rūšiavimas, kadangi dalis atliekų dar gali būti panaudojama antram kartui, tad jas galite paprasčiausiai padovanoti.

Kiek kainuoja atliekų išvežimo paslaugos?

Statybinių atliekų išvežimas kainuoja skirtingai priklausomai nuo to – kokios paslaugos Jums yra reikalingos ir tuo pačiu kada jos bus užsakomos, kokios atliekos, kiek transporto priemonių bus rinkta. Kiekviena atveju jus geriausiai gali konsultuoti specialistai, kurie atlieka šiuos darbus.

Kas teikia atliekų išvežimo paslaugas?

Atliekų išvežimo paslaugas siūlo ne viena įmonė, tad kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Esame tikri, kad rasite tokią įmonę, kurios pasiūlymai – pranoks Jūsų poreikius ir leis būti ramiu dėl utilizuojamų atliekų.

Būkime tvarūs. Taigi, kūrime namus, gražinkime aplinką naujais objektais, tačiau nepamirškime, kad tinkamai utilizuoti atliekas po statybų – būtina. Ir geriausiai tai daro specialistai, tad jų darbo ranka, šiuo atveju, tampa ypač reikalinga.