Sportinis pokeris: Kitoks pokerio žaidimo būdas

Visai neseniai į visuomenės sąmonę pateko sportinis pokeris. Taigi, kas yra sportinis pokeris? Paprasčiau tariant, tai klasikinio pokerio žaidimo atmaina, į kurią įtraukti sporto lygų elementai. Žaidėjai, norėdami laimėti piniginius prizus, lažinasi dėl įvairių sporto varžybų. Šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime, kaip veikia sportinis pokeris ir kodėl jis tampa vis populiaresnis.

Kaip veikia sportinis pokeris

Sportinis pokeris žaidžiamas panašiai kaip ir tradicinis internetinis pokeris, tik jame nėra kortų. Vietoj to žaidėjai atlieka statymus, remdamiesi sporto varžybų rezultatais. Pavyzdžiui, jei norėtumėte žaisti sportinį pokerį dėl tam tikrų krepšinio rungtynių, turėtumėte pasirinkti, kuri komanda, jūsų manymu, laimės ar pralaimės, ir atitinkamai atlikti statymą. Jei jūsų prognozė pasirodys teisinga, būsite apdovanoti išmokėjimu, jei ne, turėsite laukti kitų rungtynių, kad vėl turėtumėte šansą sulaukti sėkmės.

Įprasto pokerio ir sportinio pokerio skirtumai

Tarp įprasto internetinio pokerio ir sportinio pokerio yra keletas esminių skirtumų. Pirmasis yra tas, kad sportiniame pokeryje nėra jokių įgūdžių ar strategijos, vietoj to, jis priklauso tik nuo sėkmės ir teisingo rezultatų nuspėjimo. Be to, įprastinis internetinis pokeris suteikia žaidėjams galimybę laimėti dideles pinigų sumas tiek turnyruose, tiek grynųjų pinigų žaidimuose, o sportinis pokeris riboja žaidėjų uždarbio galimybes, nes jie gali statyti tik už iš anksto nustatytus kiekvieno sporto įvykio rezultatus. Svarbiausias skirtumas, kadangi sportiniame pokeryje nėra kortų, nereikia blefuoti ar skaityti priešininkų žodžių – tai, kas gali apsunkinti įprasto internetinio pokerio žaidimą pradedantiesiems.

Visai kitas formatas

Sportinis pokeris yra visiškai kitokio formato nei tradicinis internetinis pokeris. Jis suteikia žaidėjams galimybę išbandyti savo sėkmę ir prognozavimo įgūdžius, nesirūpinant blefavimu ar sudėtingos strategijos išmanymu. Kadangi šiame žaidime nenaudojamos kortos, sportiniame pokeryje vyrauja daug laisvesnė atmosfera nei įprastame internetiniame pokeryje, todėl juo gali mėgautis įvairaus meistriškumo žmonės. Jei šis formatas Jus sudomino, apsilankykite svetainėje pokerioforumas.lt . Čia sužinosite daugiau informacijos.

Nebijokite naujovių. Tik bandydami sužinosite ar ši pramoga Jums tinka, ar pasiliksite prie tradicinio pokerio stalo.  Šis pokerio tipas yra smarkiai paplitęs užsienyje, tačiau pomažu skinasi kelią ir Lietuvoje.