Avarijos Vilniuje. Kaip apsisaugoti?

Avarijos Vilniuje. Kaip apsisaugoti?

Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, tad nenuostabu, jog jame dėl intensyviausio eismo, įvyksta ir nemažai auto įvykių. Dažniausiai vairuotojai nesutelkia dėmesio arba yra apsvaigę nuo alkoholio. Šiandien norime pasidalinti patarimais kaip išvengti avarijų.

Patarimai vairuojantiems Vilniuje:

  • Pirmiausia svarbu atidžiai stebėti aplinką. Atkreipkite dėmesį į kitus kelyje važiuojančius vairuotojus ir būkite atidūs pėstiesiems. Jei važiuojate perpildytoje vietovėje, būkite ypač atsargūs. Geriau važiuoti lėčiau, tačiau išvengti eismo įvykio.
  • Antra, vairuodami venkite išsiblaškymo. Tai reiškia, kad negalima rašyti trumpųjų žinučių, kalbėti telefonu ir valgyti. Jei privalote naudotis telefonu, sustokite kelkraštyje ir sustabdykite automobilį.
  • Trečia, keisdami eismo juostas arba darydami posūkį visada naudokite posūkio signalus. Tai leis kitiems vairuotojams žinoti, ką darote, ir jie galės atitinkamai koreguoti savo vairavimą.
  • Ketvirta, laikykitės visų kelių eismo taisyklių. Tai apima greičio apribojimus,  kelio ženklus bei šviesoforų signalus.
  • Galiausiai, žinokite save. Jei esate pavargę ar išsekę, sustokite ir pailsėkite. Neverta rizikuoti patirti avariją.
  • Naudokitės Reidas Official portalu ir rubrika avarija Vilniuje šiandien. Taip išvengsite kamščių, bei gausite informacijos apie įvykio vietą ir greitai įvertinti situaciją keliuose.

Atminkite, jog į Vilnių gali atvykti svečiai iš kitų, mažesnių miestų ir nepažįsta Vilniaus kelių. Todėl prašome būti kantriems ir vairuoti saugiai bei kultūringai.

Geriausias būdas įrodyti savo tiesą – vaizdo registratoriai.

Vaizdo registratorius gali yra puikus būdas pateikti eismo įvykio įrodymus, ypač jei kaltas kitas vairuotojas. Tai gali būti labai naudinga teikiant draudimo ieškinį, arba jei kaltininkas nesutinka su kaltės pripažinimu. Tai gali būti nenuginčijamas įrodymas. Tad verta į tai investuoti.

Jei kada nors pateksite į eismo įvykį, būtinai išlikite ramūs ir atlikite šiuos veiksmus:

1. Patikrinkite, ar nesate sužeisti. Jei kas nors yra sužeistas, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

2. Skambinkite policijai. Policija surašys protokolą ir gali padėti su įvykio deklaracijos pildymu.

3. Nufotografuokite eismo įvykio vietą. Tai bus naudinga, kai teiksite draudimo pretenziją.

4. Pasikeiskite informacija su kitu vairuotoju. Sužinokite jo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, draudimo bendrovę ir poliso numerį.

5. Susisiekite su savo draudimo bendrove. Draudimo bendrovė padės jums nustatyti tolesnius veiksmus.

Tikimės, kad šie patarimai padės išvengti nelaimingų atsitikimų Vilniuje. Būkite saugūs!