Rankų darbo papuošalai ne tik išskirtinė stiliaus detalė, bet ir puikus aksesuaras

Daugumai rankų darbo papuošalai asocijuojasi su įvairiomis apyrankėmis, kaklo papuošalais, auskarais ir kitais panašiais papuošalais. Tačiau iš panašių medžiagų gali būti pagaminti ir kiti įvairūs aksesuarai, tokie kaip pakabukai į automobilius ar net kojų papuošalai. Tad šiame straipsnyje trumpai papasakosime apie pačius įvairiausius rankų darbo papuošalus.

Mums įprasti rankų darbo papuošalai

Tikriausiai viena pati populiariausia kategorija yra papuošalai. Galima išskirti tris pagrindines grupes:

  • Kaklo papuošalai. Jie gali būti patys įvairiausi, pradedant nuo labai masyvių ir užbaigiant smulkiais, kukliais, vos matomais papuošalais. Kadangi kiekvienos moters skonis yra skirtingas, tai ir tokios rūšies papuošalai yra nevienodi, kad kiekviena galėtų pasirinkti sau mielą. Taip pat renkantis tokius papuošalus verta pagalvoti apie tam tikrą progą, kur juos segėsite, tai gali nulemti tikrai nemažai ir turėti gana nemažos įtakos.
  • Apyrankės. Jų taip pat gali būti pačių įvairiausių. Vienos gali būti pagamintos iš skirtingų karoliukų, kitos – panaudojant kitus įdomesnius akcentus. Jas galima nešioti tiek vienas arba bandyti derinti su auskarais arba kaklo papuošalu.
  • Tai turbūt viena populiariausių papuošalų kategorijų. Juos renkasi didžiausia grupė moterų. Vėlgi, auskarų pasirinkimas gali priklausyti nuo moters stiliaus arba progos, kuriai ji nori pasipuošti.

Aksesuaras pasipuošti automobiliui

Tai dar vienas puikus aksesuaras, kuris gali papuošti jūsų automobilį. Tikriausiai ne vienoje transporto priemonėje priekyje, ant veidrodėlio esate matę tam tikrą pakabintą detalę. Verta pripažinti, kad jos tikrai ne visada būna gražios ir stilingos. Tad jeigu turite tokių draugų ar pažįstamų, kurie automobilyje yra pasikabinę netinkamą aksesuarą arba jo visai neturi, galite jiems padovanoti, rankų darbo papuošalą, kuris puikiai tinka į automobilį ir svarbiausia atrodo labai gražiai. Tokie rankų darbo papuošalai yra gaminami iš skirtingų medžiagų, tad ir juos galite rinkti kiekvienam individualiai, ne tik atsižvelgiant į automobilyje vyraujančias spalvas, bet ir kas patinka pačiam vairuotojui.

Stilinga kojų detalė

Dar vienas papuošalas, kuris gali būti rankų darbo yra įvairios grandinėlės, kurios skirtos papuošti kojas. Tai dar nėra toks populiarus papuošalas lyginant su auskarais, kaklo papuošalais ir apyrankėmis. Viena priežasčių gali būti ta, kad kojos papuošalai labiau segami vasaros laikotarpiu, kuomet daugiau atidengiame kojas, vaikštome su lengva ir trumpa avalyne. Žiemos metu dažniausiai vilkime kelnes, todėl tokio papuošalo neprireikia. Tačiau kai ateina šiltasis metų sezonas, toks rankų darbo papuošalas yra privalomas. Ilgiau jį panešiojus pamatysite, kad koja atrodo žymiai gražiau ir be jo vaizdas bus tikrai ne toks.