5 priežastys kodėl ISO sertifikatas gali padėti jūsų verslui

5 priežastys kodėl ISO sertifikatas gali padėti jūsų verslui

Įmonės dažnai klausia savęs ar joms verta turėti bent vieną ISO sertifikatą. Remiantis visais atliktais tyrimais, atsakymas yra – taip. Apklausoje dalyvavusios įmonės teigė, kad ISO sertifikato įgavimas buvo viena iš geriausių investicijų. Kiti tyrimai įrodė, kad ISO standartai keliami įmonėms padeda sumažinti procesų kiekį ir labiau patenkinti klientų lūkesčius.

ISO verslams tai tarsi tas pats, kaip pamatų padėjimas prieš namo statymą. Remdamiesi ISO reikalavimais jūs galite sukurti sėkmingą ir stiprią kampaniją.

Kaip ISO sertifikatas padeda verslui?

Pateikiama geriausia praktika

ISO ir kiti standartai gali suteikti jūsų verslui prieigą prie tarptautinio mąsto pripažintos verslo praktikos. Su šiais standartais jūs galėsite pagerinti ne tik kokybės valdymą, tačiau sužinosite kaip užtikrinti, kad informacija būtų apsaugoma, užtikrinsite geresnį rizikos valdymą.

Padeda tapti produktyviems

Jeigu įmonė laikytis visų ISO standartų, tuomet turi žinoti, kad jiems reikės ne tik apibrėžti savo procesus, tačiau reikės ir juos stebėti, bei dokumentuoti. Taip pat verslai privalės nustatyti savo visus tikslus, bei įsivertinti savo pažangą. Šie procesai yra labai svarbūs, jeigu norima sukurti ekonomišką ir produktyvų verslą.

Klientai taps laimingesni

ISO standartai padeda klientams likti laimingesniems, nes visų procesų metu bus mažinami skundai, taikoma kokybės kontrolė ir stebima klientų pasitenkinimas. Tyrimai parodė, kad ISO sertifikato pagrindinis privalumas, kad įmonės susilaukia kur kas mažiau klientų skundų.

Visos įmonės nori pritraukti kuo daugiau klientų, tačiau jūs to negalėsite padaryti, jeigu gausite neigiamų atsiliepimų ir skundų.

Atveriamos galimybės plėstis į naujas rinkas

Įmonėms turinčios ISO sertifikatą yra atveriamos galimybės plėstis į naujas rinkas. Verslai turės teisę į valstybines sutartis, kurioms yra reikalingi tam tikri standartai. Taip pat galėsite prisijungti ir prie didesnio mąsto įmonių tiekimo grandinių. ISO standartai yra pripažinti visame pasaulyje, tad tai padės užsitikrinti patikimumą ir palengvės plėtimasis į tarptautinę rinką.

Taikomas visokioms įmonėms

ISO sertifikatas yra naudingas visoms įmonėms, net jeigu juose dirba vos keli darbuotojai. Kartais nauji verslai siekia įgyti ISO sertifikatą, kad galėtų prisidėti prie tiekimo grandinės arba taikyti geriausią praktiką savo versle.