VIN patikra: kodėl ši paslauga tokia populiari?

Automobilių pirkimas Lietuvoje vis sunkesnis dėl daugelio priežasčių. Galima pastebėti, kad gatvėse matome vis daugiau naudotų automobilių, tačiau tikrai ne naujų.  Tikriausiai todėl, kad ne kiekvienas lietuvis gali tiesiog pirkti naują automobilį.  Vieniems gali neužtekti lėšų, kiti gali mėgautis tiesiog senais naudotis automobiliais, o dar kiti tiesiog nenori įsipareigoti banko bendrovėms. Tačiau nusipirkti naudotą automobilį yra kur kas sunkiau, negu tai atrodo. Vis daugiau blogų pardavėjų atsiranda rinkoje, kurie stengsis tiesiog pasipelnyti iš jūsų ir parduoti prastą transporto priemonę. Laimei VIN patikra portale jūs galite gauti daug naudingos informacijos ir išvengti apgavystės.

Kokios naudos gausiu?

Jūs gausite tokios plačios naudos, kokios galbūt neįsivaizduojate. Kiekvienam pirkėjui svarbi tikra rida, nes galime žinoti kokie aptarnavimai mūsų laukia ir kokios dalys bus sudilusios. Bėda, kad atsiranda ,,gudruolių“ kurie pradeda atsukinėti ridas. Todėl jums bus pateikta visa ridos istorija, nuo pat automobilio registracijos iki ataskaitos įsigijimo datos. Jei rida buvo atsukinėjama, jūs matysite kokiu laiku ją atsuko ir kiek kilometrų buvo atsukta.

Taip pat atsiranda ir ,,verslininkų“ , kurie atsiveža sudaužytas transporto priemones, sutvarko jas su kiniškomis arba pigiausiomis dalimis ir bando jas pardavinėti, kad galėtų uždirbti kuo daugiau. O juk nenorime vairuoti praeityje smarkiai daužto automobilio, nes nežinome kaip jis buvo remontuojamas. O saugumas turi rūpėti kiekvienam iš mūsų.

Vogti automobiliai irgi yra pardavinėjama internete, lyg jie būtų geri. Nusipirkę vogtą automobilį, mes tiesiog prarastumėme savo pinigus ir dar turėtumėme nemalonumų su policija. Pasitikrinti per visas Europos sąjungos bazes ar automobilis nėra kur nors paieškomas, mes tiesiog negalėtumėme. Tačiau ataskaita tai gali padaryti viską už jus.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį suteikia labai daug naudingos informacijos, kuomet perkame naudotą transporto priemonę. Ir visai nesvarbu už kokią kainą jūs pirksite, nes ataskaitos kaina vos 13 eurų, o už dvi ataskaitas mokėsite vos 17 eurų. Palyginus tai labai maža suma, nes nusipirkę prastą automobilį, motociklą ar kitokią t.p jūs išleisite tvarkymams kur kas daugiau.