Ar didelis svoris – ligų pranašas?

Didelis svoris tikrai gali labai apsunkinti žmogui gyvenimą. Natūralu, kad vis daugiau žmonių tai supranta ir ieško alternatyvų, kurios gali padėti nugalėti viršsvorį. Žinoma, ne viskas yra taip paprasta, kaip norėtųsi, tačiau bent jau patys pirmi žingsniai – jau yra didelis darbas.

Svarbiausia, kad šiuo metu yra vienas svorio metimo būdas. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra skrandžio mažinimo operacijos, galima svorio metimas dieta, sportu. Galimybių yra daug. O kuris variantas labiausiai tinka Jums?

Svarbiausia yra laiku susiimti

Problema, kad daugelis žmonių suvokia, kad didelis svoris yra blogai, tačiau gyvenama ir tarsi laukiama, kol problema pati išnyks. Deja, viskas ne taip paprasta kaip atrodo. Juolab, net neįmanoma, kadangi reikia imtis priemonių, kurios garantuos ir patikimą rezultatą.

Kuo anksčiau bus imamasi priemonių – tuo greičiau rezultatas bus pasiektas. Tam visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie išmano savo siūlomas paslaugas. Pavyzdžiui, skrandžio mažinimui siūloma tarti su chirurgu Nerijumi Kaseliu, taip pat – su dietologais, su svorio metimo specialistais, kurie gali pasiūlyti Jūsų atveju labiausiai tinkamus metodus, kurie padės sumažinti kilogramus.

Norisi valgyti skaniai

Didelis mitas, kad stengiantis numesti svorio teks labai apriboti savo mitybą. Tikrai ne. Galima valgyti labai skaniai ir tuo pačiu labai įvairų maistą. Dažniausiai problema yra tame, kad reikia normuoti tuos patiekalų kiekius, kurie dažniausiai ir traukia akis bei nosies receptorius. Paprasčiausiai daugelis žmonių valgo kur kas daugiau nei jiems reikia. To rezultate svoris auga, dažnai žmogus jaučiasi labai apsunkęs.

Patys pirmi maisto kiekių apribojimai tikrai gali atrodyti labai varginantys. Tačiau galiausiai atrodys, kad valgote normalius kiekius, gal net ir mažus, tačiau sotumo jausmas – jaučiamas. Labai panašiai veikia ir principas susimažinus skrandį. Žmogus kur kas greičiau pajunta sotumą, nors atrodo, kad valgo tikrai mažai. Džiugu, tad tokia galimybė egzistuoja ir tie, kurie kovoja su dideliu svoriu – gali ja pasinaudoti. O visiems kitiems – reikia bandyti valgyti kuo mažiau, kad galiausiai skrandis bent jau kiek susitrauktų.

Taip, didelis svoris yra tikrai opi problema, kuri reikalauja iš žmogaus pastangų, kurios padės jį nugalėti. Tačiau galiausiai, nugalėjus – tai bus kova ne tik su kilogramais, tačiau ir savimi pačiu. Įrodysite sau, kad galite. O tai yra geriausias jausmas, tiesa?