Individuali veikla – patogiausia verslo forma

Individuali veikla – patogiausia verslo forma

Kiekvienas žmogus, norėdamas užsidirbti pinigų, gali atidaryti  individualią veiklą pagal pažymą. Šį dokumentą galima gauti vos per 10-15 minučių internetu, ir jau galite oficialiai teikti paslaugas, ar parduoti prekes įmonėms. Tai patogu, nes nereikia mokėti mokesčių buhalteriui, o tai reiškia, kad sutaupote namažai pinigų. Be to, individualios veiklos metu nereikia atsiskaityti su įmone, todėl galite lengvai kontroliuoti savo pajamas.

Tačiau individuali veikla turi ir trūkumų. Pirma, jums reikia patys investuoti į savo verslą, todėl pradinis etapas gali būti sunkus. Antra, jums reikia dirbti daugiau, nes turite patys užtikrinti visas verslo funkcijas. Tačiau tai gali būti puiki galimybė užsidirbti pinigų ir išmokti daug naujų dalykų.

Kaip ir kiekviena verslo forma,  individuali veikla pagal pažymą gali greitai virsti košmaru, jei neturite buhalterijos bei apskaitos žinių. Tačiau tokiu atveju gali puikiai pagelbėti Saskaita123 virtualus buhalteris. Apie kurį norime pasikalbėti plačiau.

Kodėl buhalterinė apskaita tokia svarbi?

Buhalterinė apskaita – tai procesas, kuriame užfiksuojamos finansinės operacijos – pardavimai, pirkimai, mokesčiai ir t.t. Buhalterinė apskaita svarbi, nes:

  • Užtikrina teisingą mokesčių apskaičiavimą – jei netinkamai apskaičiuojami mokesčius, gali tekti mokėti baudas;
  • Padės suprasti, kaip sekasi verslas – jeigu veiklą vykdantis žmogus neapskaitys operacijų, nebus galima tiksliai žinoti, kaip sekas ir kur yra problemų;
  • Taip pat buhalterinė apskaita svarbi, nes leidžia suprasti, kurioms sritims verta skirti daugiau dėmesio.

Saskaita123 įrankis gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų.

Saskaita123 yra įrankis, kuris padės susidoroti su apskaitos problemomis. Didžiausias šios programos privalumas tai, jog Jums nereikia mokėti už darbuotojų išlaikymą – jūs mokate tik už paslaugas, kurias naudojate.

Saskaita123 leidžia lengvai ir greitai apskaičiuoti mokesčius, sudaryti ataskaitas ir pan. Tai patogu ir efektyvu. Bei išrašyti sąskaitas faktūras automatiškai.

Svarbiausia, tai sutaupo daug laiko ir energijos, kurią galima skirti verslo plėtrai.

Jūs mokate tik už paslaugas, kurias naudojate. O narysčių kainos prasideda vos nuo 3 eur per mėn.

Tai yra žymiai pigiau, nei mokėti už paslaugas kiekvieną kartą atskirai.