Pasiruošimas vestuvėms: nepamirškite dovanų ir tėvams

 Tie, kas jau planavo vestuves, tikrai žino, kiek daug laiko užima visas pasiruošimas ir kiti papildomi darbai. Tie, kas dar tokios patirties neturi, mano, kad reikia atlikti vos kelis darbus, kurie susiję tiesiogiai su vestuvėmis ir visa sunkioji dalis pasibaigia. Tačiau jeigu pasižiūrėsime kiek giliau, ruošiantis vestuvėms reikia nepamiršti pačių jaunųjų, svečių, bet tam tikras dėmesys turi būti skiriamas ir jaunųjų tėvams. Tikrai dažnuose vestuvėse buvo matyta, kad tam tikros dovanos yra įteikiamos ir padėkojama už visą gyvenimą ir sakomi kiti dėkingumo žodžiai. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelias dovanų idėjas, kurios puikiai gali tikti padovanoti jaunųjų tėvams.

Kodėl yra dovanojamos dovanos tėvams?

Pirmiausia gal reikia pradėti nuo to, kodėl iš viso tokios dovanos yra dovanojamos. Tad toks ženklas iš jaunųjų yra tarsi padėka, kad užaugino, tinkamai išauklėjo ir išleido į naują gyvenimo kelią. Dažniausiai tokiai progai yra dovanojamos tam tikrą simboliką turinčios dovanos, bet šiaip jokios taisyklės nėra ir kiekvieni jaunieji gali dovanoti tai, kas jiems atrodo gražu ar brangu. Tokia dovana taip pat jiems bus prisiminimas apie šventę, naują pradėtą vaikų gyvenimo kelią, todėl jiems tokia dovana yra tikrai svarbi, dažniausiai ji yra laikoma matomoje vietoje, todėl kiekvienose vestuvėse tam tikra laiko dalis turi būti skirta jaunųjų tėvams, pasakytas gražus žodis ir įteikta simbolinė dovana.

Kokias dovanas galima dovanoti?

Dovanos tėvams gali būti įvairios, bet jos kartu tarsi turi simbolizuoti padėką, meilę ar atsidavimą, bei nenutrūkstamą ryšį. Tad idėjos gali būti pačios įvairiausios:

  • Įvairios statulėlės, kurios simbolizuotų tai, kas buvo paminėta kiek anksčiau. Ant jų gali būti užrašyti tam tikri žodžiai ar padėka. Tokia dovana gali būti naudinga, nes jiems dėkojant tiesiog galima paskaityti tuos žodžius, nes tokiu atveju, neretai pritrūksta žodžių ir yra sunku kažką pasakyti.
  • Rėmeliai su jūsų nuotrauka. Tai taip pat yra puiki dovana, kuri gali būti dovanojama per vestuves. Rėmelis gali būti didesnis ir vienoje pusėje gali būti parašyti žodžiai, o kitoje įdėta jūsų nuotrauka.
  • Jeigu nenorite apsiriboti tiesiog tam tikrais daiktais, galite tiesiog pirkti žodžius, kurie išraižyti ant tam tikros formos daikto. Tada tie parašyti žodžiai bus pagrindinė dovana.

Kur atrasti dovanas tėvams?

Tikrai ne kiekvienoje parduotuvėje galima atrasti tokio tipo dovanas, todėl jų geriausia ieškoti internete. Ten matysite gana didelį pasirinkimą, nedideles kainas, todėl tokios prekės bus tikrai patrauklios. Jas siūlo tikrai ne vienas pardavėjas, tad kad rastumėte geriausią sprendimą, jas galite lyginti tarpusavyje ir pasirinkti tai, kas jums bus naudingiausia.