Vonios plytelės. Patarimai kaip pasirinkti:

Vonios plytelės

Vonios kambarys – švaros, poilsio, atsipalaidavimo, pasiruošimo dienai ir miegui, erdvė. Ją sukurti padeda tinkami vonios kambario baldai, sienų atspalvis, ypatingos vonios plytelės, aksesuarai ir kitos detalės.

Energizuojantis citrusinių vaisių aromatas sukuria gerą dienos pradžią, padeda nusiteikti darbui. Kvapnioji levanda padeda atsipalaiduoti ir pasiruošti kokybiškam miegui. Visa tai detalės, kurias galima keisti, pirkti skirtingas, turėti kelias. Tuo tarpu vonios plytelės, tai ilgaamžė investicija, kuri turi būti tinkamai parinkta. Linea vonios plytelės siūlo kokybišką ir išskirtinį asortimentą.

Nežinote, kokios vonios plytelės Jums tiktų labiausiai? Mes pakonsultuosime, patarsime ir tokiu būdu atrasime geriausią sprendimą.

O dabar siūlome Jums susipažinti su „Marvel Shine“ marmuro efekto plytelių kolekcija. Tai gali būti puikios vonios plytelės, kurios suteiks ypatingos prabangos, išskirtinumo.  Baltas marmuras – tikroviški akmens raštai, kuriems neįmanoma atsispirti. Galima rinktis matinį, satininį arba blizgų paviršių. Galimos spalvos kolekijoje: Calacatta Delicato, Calacatta Prestigio, Statuario Supremo, Calacatta Imperiale. Viskas pagal Jūsų norus ir poreikius.

O gal norite, kad vonios plytelės nustebintų kiekvieną, užėjusį į vonios kambarį? Su didele meile ištarti žodį „wow“ padės „Terra Crea“ plytelių kolekcija. Ši kolekcija įkvėpta molio privalumų ir skirtingų atspalvių. Balta, tamsesnė, šviesesnė, juoda, vulkaninė juoda, tai tik žodžiai, kurie be vaizdo yra nieko verti. Visos kolekcijos spalvos: Calce; Corda; Limo; Pomice; Mattone.

Kaip susikurti bendrą vaizdą?

Yra žmonių, kurie greitai susižavi konkrečia plytelių kolekcija ir iš karto ją įsigyja, sakydami, jog vonios plytelės bus vienodos visoje vonioje. Ir tai nėra blogas pasirinkimas, kaip mat toks variantas padeda išgauti vientisą, harmoningą vaizdą. Tačiau kiti nori, jog vonios plytelės būtų tas dalykas, kuris padės sukurti išskirtinę, ypatingą erdvę. Tokiu atveju galima komplektuoti iš įvairių plytelių, derinti skirtingus raštus, atspalvius, plytelių rūšis.

Mes negalime atsakyti, kokios vonios plytelės yra geriausios, jeigu nežinome Jūsų poreikių ir norų, bes užtikriname, jog visas mūsų asortimentas yra kokybiškas, ilgaamžis ir įkvėptas noro kurti, svajoti. Prižadame kartu su Jumis sukurti geriausią variantą, kuris šeimininkus džiugins ilgus metus, o svečius vis nustebins.