Kaip pasirinkti vairavimo mokyklą?

Kuomet nusprendžiate, jog laikas pradėti mokytis vairuoti, pirma užduotis – pasirinkti vairavimo mokyklą. Vairavimo mokykla turi būti pasirinkta atsakingai, mat tai yra svarbu. Gera vairavimo mokykla ir Jūsų pastangos padės greitai išmokti vairuoti ir gauti vairavimo pažymėjimą. Mes negalime atsakyti, kuri vairavimo mokykla Jums tiks labiausiai, tačiau pasidalinsime patarimais, kurie, tikime, padės pasirinkti tinkamą mokymosi įstaigą.

Vairavimo mokykla „Vairuok Čia“ pataria atsižvelgti į šiuo dalykus.

Atstumas

Daug kas ieško arčiausiai namų ar darbo esančios vairavimo mokyklos, neatsižvelgdami į atsiliepimus ir kitus kriterijus. Tai nėra gerai, tačiau, jeigu vairavimo mokykla yra labai toli nuo namų, taip pat įsivertinkite, ar turėsite laiko į ją važinėti. Galbūt tuomet vertėtų rinktis teorijos pamokas nuotoliniu būdu arba mokytis savarankiškai.

Atsiliepimai

Nepatingėkite panaršyti internete ir paskaityti atsiliepimų. Dažniausiai tai daug pasako apie pačią mokyklą bei jos darbuotojus. Jeigu matote apie šimtą gerų atsiliepimų ir keletą neigiamų – tai puikūs rezultatai. Tačiau, jeigu pusė atsiliepimų yra neigiami, tai jau ženklas, kad įmonėje kažkas negerai.

Mokyklos vertybės

Kartais internete gali būti gražiai aprašyti įmonės tikslai, siekiai, vizija ir t.t. Tačiau mes visada patariame paskambinti į pačią mokyklą, užduoti rūpimus klausimus ar tiesiog paprašyti papasakoti apie tai, kaip vyksta mokymosi procesas. Net jeigu klausimų nelabai turite, visgi toks pabendravimas padės pamatyti, koks yra mokyklos santykis su mokiniu. Kaip jiems rūpi klientas, ar jis yra gerbiamas, laukiamas, ar jam skiriamas pakankamas dėmesys. Galbūt susitarsite dėl apsilankymo mokykloje. Tai padės viską pamatyti iš arčiau ir pabendrauti gyvai su mokyklos administracija ar pačiu direktoriumi.

Sutartis

Vairavimo mokykla „Vairuok Čia“ pataria atidžiai išsinagrinėti sutartį, kurią ketinate pasirašyti. Jeigu Jums netinka jos sąlygos, niekas Jūsų neprivers pasirašyti. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek valandų skiriama teorijai ir praktikai, ar nėra papildomų mokesčių ir t.t.

Nesusipratimų sprendimai

Nebijokite klausti, kaip yra sprendžiami nesutarimai, net jeigu nesusipratimų dar nebuvo. Pavyzdžiui, ar galėsite pakeisti vairavimo instruktorių, jeigu Jums paskirtas netiktų/nepatiktų. Ar galėsite ir kaip nutraukti sutartį.

Vairavimo mokyklos pasirinkimas – svarbus žingsnis, norint gauti kokybiškus kursus ir išmokti vairuoti be streso. Rinkitės atsakingai.