Seo paslaugos. Trumpai apie jas:

Ekomercijoje vis daugiau kalbame apie internetinio puslapio svarbą, apie naujų, tikslinių klientų pritraukimą. O tai padaryti galime tik reklamos pagalba. Dažniausiai pasirenkamos SEO paslaugos, apie kurias norime šiandien pakalbėti su Jumis. Trumpai apžvelgti, kodėl verta investuoti į SEO paslaugas, kokia jų svarba verslui. Straipsnis skirtas žmonėms, kurie nežino kas yra SEO, kaip užsakyti paslaugas ir išmatuoti kokią biudžeto sumą reikės tam skirti.

Tad apie viską nuo pradžių

Search engine optimization ( SEO) paslaugos skirtos iškelti Jūsų puslapį į top pozicijas, pagal tam tikrus raktažodžius, pagal kuriuos norite konkuruoti. Šios paslaugos yra aktualios tuo, jog nemokate už paspaudimų skaičių, tačiau tenka dėlioti marketingo strategijas, investuoti į puslapio vidų, bei išorines nuorodas. Prieš pradedant atlikti šias paslaugas paprastai kiekvienam puslapiui padaromas auditas, peržiūrimi konkurentai, ir galimi pasiekti tikslai.

Investicijos į puslapio vidų dažniausiai prasideda nuo naujo, švaraus ( švarus reiškia panaikinti nereikalingi kodai, optimizuoti paveiksliukai, kurie turi gerą raišką, tačiau mažiau užima vietos Jūsų serveryje) puslapio sukūrimu. Labai svarbus aspektas, tai jog puslapis būtų greitas, ir būtų mobile friendly ( pritaikytas mobiliesiems įrenginiams), kadangi daugiau nei 40% procentų žmonių naršymą atlieka telefono pagalba. Toliau, pagal seo reikalavimus surašomos kategorijos, sukuriami reikiami META aprašymai, pagal kuriuos Google sistema indeksuoja Jūsų puslapį. Taip pat svarbus aspektas tai turinio rinkodara. Paprastai rašomi ilgi, naudingi, informaciniai straipsniai apie prekių pasirinkimą, tam tikrus niuansus ar kitą naudingą informaciją. Rašytojų paslaugos nėra pigios, tačiau reiktų įsivertinti, jog duodama grąža yra ilgalaikė ir nešanti naudą ( naujus vizitus).

Investicijos puslapio išorėje tai yra straipsnių rašymas naujienų portaluose, straipsnių kataloguose, įvairiuose forumuose, socialiniuose tinkluose. Šioje vietoje svarbus aspektas, netalpinti nuorodų betkur, o rinktis kuo geresnį reitingą turinčias svetaines. Norint geriausio efekto taip pat verta investuoti laiko į naudingą turinį, kuris pasiektų apčiuopiamus rezultatus paieškoje ir tik didintų Jūsų vizitų skaičiu.

Tas pats galioja ir straipsniams, kurie talpinami įvairiuose forumuose. Nors didžioji dalis forumų duoda NO-FOLLOW nuorodą, kuri SEO prasme turi mažiau reikšmės, tačiau jas vistiek verta rinktis. Juk geri ir kokybiški puslapiai taip pat turi paminėjimus įvairiuose forumuose ir tai jiems nemaišo. O kaip tik parodo unikalumą, jog žmonės apie tai kalba, rekomenduoja, komentuoja.

SEO PASLAUGOS ILGALAIKĖ INVESTICIJA

Negalvokite, jog rezultatai pasiekiami per dieną ar dvi. Aktyvi marketingo kompanija kartais yra vykdoma ir metus laiko, priklausant nuo esamų pozicijų ir konkurentų veiksmų. Ypatingai konkurencingose nišose mūsų išvardintų dalykų gali nepakakti, tad geriau samdyti profesionalias seo paslaugas teikiančias įmones. Jos turi savo know-how ( žinias kaip padaryti viską efektyviai), bei daugiau patirties su dideliais projektais. Žinoma, besirenkant reklamos partnerius – seo specialistus, nevertėtų skubiai priimti sprendimą, o prieš tai pasidomėti daugiau apie įmonę.