Mobilūs kondicionieriai: ką pravartu žinoti apie juos?

Jeigu norima karštomis vasaros dienomis namuose turėti kondicionierių, tačiau nenorima atlikti didelių montavimo darbų, nes kaip žinia, jį įsirengti yra nemažai reikalų, tad tokiam dalykui puikiai tiks mobilūs kondicionieriai. Jie gali būti skirti atvėsinti nedideles namų patalpas, nedidelį biuro kabinetą arba juos galima naudoti pastatuose, kurie yra įtraukti į paveldą. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie šios rūšies kondicionierius.

Kokią naudą sukuria mobilūs kondicionieriai?

Šie kondicionieriai pasižymi gan paprastu valdymu, kuris greitai leis pakeisti norimus parametrus, tokius kaip pučiamo vėjo stiprumas ar norima temperatūra. Palyginti su kitais oro kondicionieriais, jo montavimas yra labai paprastas. Kitas privalumas yra tas, kad jį galima transportuoti. Jis neužima daug vietos ir gali būti puiki išeitis tiems, kas dėl tam tikrų priežasčių namuose negali susimontuoti įprastus oro kondicionierius.

Pagal kokius kriterijus reikia rinktis mobilius kondicionierius?

Mobilius kondicionierius kaip ir įprastus kondicionierius reikėtų rinktis pagal panašius kriterijus. Kadangi šie prietaisai yra įvairaus galingumo, todėl svarbiausias kriterijus, kurį reikia žinoti, tai yra patalpos plotas, kuriame jis bus naudojamas. Jeigu jis bus per silpnas, tikėtina, kad patalpos negalės atvėsinti iki reikiamos temperatūros. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į jo BTU parametrą. Taip pat verta žinoti ir tai, kad nebūtinai tokio pat lygio prietaisas vienodai atvėsins tokio pat ploto patalpą. Skirtingam vėsinimui gali daryti įtaką sienų apšildymas, kokį kambario plotą sudaro langai ir dar daugelis panašių aspektų.

Kokias papildomas funkcijas turi mobilūs kondicionieriai?

Galime išskirti kelias papildomas funkcijas, kurias gali turėti mobilūs kondicionieriai:

  1. Gali turėti miego rėžimą. Šis rėžimas sutrumpina prietaiso veikimą, kai nakties temperatūra yra mažesnė.
  2. Dažniausiai jį galima valdyti nuotoliniu būdu. Tad ir sėdint ant sofos, pultelio pagalba galima reguliuoti temperatūrą ar kitus norimus parametrus.
  3. Jie gali turėti laikmačius, kurių pagalba galima reguliuoti veikimą. Taip galima sutaupyti energijos sąnaudas.
  4. Dar viena papildoma funkcija, kurią gali turėti šie kondicionieriai, kad jie gali surinkti drėgmę, kuri yra patalpoje.