Kurias padangas rinktis vasaros sezonui?

Artėjant vasaros sezonui kiekvienas vairuotojas turėtų suklusti – metas pirkti naujas padangas. Vasarines padangas išsirinkti nėra lengva, todėl renkantis reikia ne tik skirti pakankamai laiko, bet ir būti atidiems. Turbūt svarbiausia renkantis atkreipti dėmesį į pardavėją. Tai jums padės rasti ne tik patikimus gamintojus, bet ir gauti gerą kainos pasiūlymą. Kitas dalykas – padangos. Jeigu pasirinksite padangas, kurios netiks jūsų važinėjamiems keliams arba bus nepakankamai kokybiškos, ar netiks jūsų automobiliui, tuomet, deja, teks arba pirkti kitas padangas, arba važiuoti nesaugiai. Būkite atidūs, nes tik tai padės jums pasirinkti padangas, kurios leis saugiai keliauti vasaros sezonu.

Pirkti padangas internetu ar fizinėje parduotuvėje?

Padangas pirkti galima ne tik fizinėje parduotuvėje, bet ir internetu. Todėl, jeigu norite įsigyti tinkamas, turite būti atidūs ir pagalvoti, kur pirkti. Nors fizinės parduotuvės dažnai yra nurašomos, nes galvojama, kad juose siūlomos brangesnės kainos, nereikėtų daryti tokių išvadų. Tam tikrais atvejais naudinga neskubėti ir pasidomėti net ir fizinėmis parduotuvėmis. Pavyzdžiui, padangos Kaunas kai kuriose fizinėse parduotuvėse kainuoja ne tik pigiau, bet ir neretai siūlomos nuolaidos. Na, bet reikia pripažinti, kad pirkėjams palankius kainų pasiūlymus dažniau galima rasti internetinėse parduotuvėse. Na, bet pasitaiko ir išimčių.

Rinktis naudotas ar naujas padangas?

Kitas dalykas, ties kuriuo kai kurie vairuotojai sustoja rinkdamiesi padangas – rinktis naujas ar naudotas? Naujos padangos turi akivaizdų privalumą – jos naujos, todėl dar nenaudotos ir jų kokybė aiški. Tačiau naudotos padangos, apart to, kad jau ne kartą buvo naudojamos, taip pat turi pranašumų, jų kainos pigesnės. Kurias padangas rinktis? Jeigu gyvenate mieste, kur keliai sutvarkyti, tuomet ieškokite kokybiškų padangų, kurias būtų galima naudoti metų metus. Na, o jeigu esate kaimo gyventojas, kur dažnai tenka važiuoti nesutvarkytais keliais, tuomet pirkite naudotas padangas. Tokios padangos bus mažiau kokybiškos, greičiau susidėvės, tačiau atsižvelgiant į tai, kad važiuojate nesutvarkytais keliais, didelė tikimybė, kad padangas pradursite anksčiau, nei jos susidėvės.