Ką reikia žinoti apie kapų tvarkymo paslaugas?

Kapų tvarkymas dažniausiai būna užmirštas, dėl mūsų pačių intensyvaus gyvenimo, lėkimo, darbo, kasdieninės rutinos. Mes pamirštame aplankyti savo mirusius giminaičius, o ką jau kalbėti atrasti laiko sutvarkyti kapavietes. Nors taip neturėtų būti, bet taip yra ir tai yra normalu, kad daugelis žmonių nesuspėja tokių darbų atlikti ar  neturi laiko. Kitas svarbus dalykas yra tiems, kurie gyvena labai toli ir negali sau leisti atvykti sutvarkyti kapų, todėl kapų tvarkymo paslaugos https://nevark.lt/paslauga/Kapu-tvarkymas/ yra puiki galimybė pasidaryti darbus, kurie jums yra svarbūs ir kuriems labai pritrūksta laiko.

Dažniausiai įmonėse yra siūloma visapusišką kapų priežiūros paslauga. Jie yra čia tam, kad pasiūlytų jums ramybę, kad jūsų mylimo žmogaus paminklas bus laikomas oriai ir pagarbiai. Jūsų pasirinktos įmonės atsidavusi memorialinių mūrininkų komanda yra pasiruošusi apsilankyti ir atlikti techninę priežiūrą jūsų vardu. Kai kuriais atvejais gali prireikti didesnių darbų, tokiu atveju susisieksime su Jumis ir pateiksime rekomendacijas. Visada yra suteikiama puiki galimybė padaryti nuotraukas prieš ir po, kad matytumėte rezultatus. Tai ypač akivaizdu, jei, pavyzdžiui, gyvenate atokiau nuo memorialo vietos. Dažniausiai kapų priežiūros paslaugos apima: lengvas valymas, pašalintos piktžolės ir visos vėjo perneštos šiukšlės, tiekiame naują gėlių konteinerį, tiekia šviežias naujas gėles. Pagal individualų užsakymą sukurtas priežiūros planas gali būti pritaikytas pagal jūsų konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, jei jūsų memorialas yra gana platus arba norėtumėte keraminių gėlių, nedvejodami susisiekite su įmone.

Kapų priežiūros paketai. Tai yra būdas sutaupyti, kuomet pasirenkate standartinius ar ilgo termino paslaugas.  Kaip pavyzdys, jeigu jūs norite, kad paslauga būtų teikiama ištisus metus ir lankomasi ir prižiūrima kapavietė kas mėnesį, tuomet pasiėmus metinę sutartį 12 apsilankymų per metus 360.00 eurų, jums apsimoka labiau, nei imant pavienes kapų tvarkymo paslaugas. Į šią aukščiausios kokybės paslaugą įeina kapo zonos sutvarkymas, memorialo ravėjimas, vėjo išbarstytų šiukšlių pašalinimas, memorialo valymas, šviežių gėlių tiekimas ir naujo gėlių konteinerio tiekimas. Dažnai užduodami klausimai. Kodėl man reikalinga ši paslauga? Ši paslauga naudinga jums, jei negalite aplankyti kapo arba norėtumėte, kad jūsų paminklas atrodytų kuo puikiausiai kiekvieną kartą apsilankęs. Kaip sužinoti, kada darbas bus baigtas? Įmonės daro nuotraukas prieš ir po, kurias gali atsiųsti el. paštu arba paskelbti jums.