Norite išgelbėti šeimą? Šeimos psichologas gali būti viena iš išeičių

Pirmaisiais metais, kuomet yra sukuriama šeima, gali pasirodyti, kad jokių problemų negali ir tikrai nebus, kad viskas seksis sėkmingai. Tačiau realybė yra visai kitokia. Tikriausiai negalėtume atrasti nei vienos šeimos, kurioje nekiltų tam tikri barniai, prieštaravimai ir panašiai. Puiku, kad tokių barnių rezultatas baigiasi gerai ir vėl galima grįžti į senas vėžias. Tačiau tikrai ne visose šeimose taip įvyksta, kartais būna tokie dideli nesutarimai, kad du žmonės nusprendžia skirtis ir atrodo, daugiau kitos išeities nėra. Tačiau pirmiausia reikėtų išbandyti visas kaip įmanoma duodamas pagalbas, kad būtų įmanoma išsaugoti santuoką ir vienas iš būdų yra tas, kad galima užsiimti porų psichoterapija, kuri gali padėti labai daug, tad šiame straipsnyje ir norime daugiau papasakoti šia tema.

Galimybė paliesti tokias temas, apie kurias nesate kalbėję

Nusprendus pasirinkti tokį būdą, kuris padėtų išgelbėti šeimą, reikia nusiteikti, kad per tokias psichoterapijas reikės pakankamai daug šnekėtis ir paliesti tokias temas, kurios ne visada gali būti itin malonios viena ar kitam šeimos nariui. Tačiau jeigu tikrai norima išsaugoti šeimą, tokie pokalbiai yra būtini, nes tik taip galima atrasti įvairias problemas ar kitus niuansus, dėl kurių ir kyla visi nesutarimai. Aišku, būtų puiku tai, kad porose viską būtų galima išsakyti atvirai, nebijoti tam tikrų temų, tačiau daugelyje porų to nepavyksta padaryti ir galiausiai rezultatas būna toks, kad iš viso nebėra kalbama jokia tema, o tai tikrai neduoda nieko gero.

Galimybė išgryninti problemą dėl kurios yra nesutariama

Labai dažnai būna taip, kad atrodo pradedi pyktis dėl labai menkų dalykų ir net sunku patikėti, kad kartais visa tai pavirsta į labai didelius pykčius. Tačiau pykčiai dažniausiai neatsiranda iš nieko. Juos dažniausiai sukelia įvairios emocijos, kurios atsiranda iš anksčiau ir taip kaupiasi per tam tikrą laikotarpį. O kartais vienas kitam tiesiog nenorima pasakyti tikrosios priežasties, dėl ko pykstama, nesišneka ir panašiai, tačiau per ilgą laikotarpį toks slėpimas neišeis į naudą. Tad šeimos psichologas vilniuje gali tokias problemas padėti išsigryninti, suprasti ir sužinoti, kaip jas spręsti arba ką daryti kitaip, kad to nebūtų.

Didelis procentas išgelbėtas šeimų nuo skyrybų

Kai kam gali pasirodyti juokinga, kad psichologas gali sutvarkyti tam tikras problemas ir netgi išsaugoti santykius, kad poros nesiskirtų. Jeigu yra tikrai nuoširdžiai dirbama, stengiamasi, kalbamasi, galima pasiekti labai aukštų rezultatų, kuris pats geriausias yra tai, kad šeima bus išsaugota ir santykiai pagerėję neatpažįstamai.