Klaidų, kurių reikia vengti žaidžiant pokerį

Pokeris yra vienas populiariausių kortų žaidimų pasaulyje. Jame derinama strategija ir sėkmė, todėl tai yra įdomus žaidimas, galintis atnešti net ir didelį pelną. Tačiau, kaip ir bet kuriame žaidime, mokantis žaisti pokerį reikėtų vengti tam tikrų klaidų. Pateikiame gidą, kaip žaisti pokerį kokios tai klaidos ir kaip galite tapti sumaniu pokerio žaidėju.

Klaidingas koeficientų skaičiavimas

Žaidžiant pokerį svarbu mokėti tiksliai apskaičiuoti savo šansus. Žinoti, kokia yra tikimybė laimėti ar pralaimėti, yra labai svarbu, kai reikia nuspręsti, ar likti rankose, ar nusimesti kortas. Taip pat svarbu įsitikinti, kad nuolat žinote naujausias įvairių rankų tikimybes. Yra daug internetinių skaičiuoklių, kurios gali padėti greitai ir lengvai apskaičiuoti savo šansus, tačiau turite tai įsivertinti ir patys, juolab jei žaidžiate gyvai.

Žaidimas per daug rankų

Daugelis pradedančiųjų daro šią klaidą mokydamiesi žaisti pokerį – vienu metu žaidžia per daug rankų ( pačių žaidimų). Tai gali reikšti du dalykus: žaisti daugiau rankų nei priešininkai arba žaisti daugiau rankų nei įprastai, nes jaučiate spaudimą dėl priešininkų statymų. Šiuo atveju rizikuojate prarasti pinigus, nes galiausiai investuojate daug pinigų į silpnas kortas, kurių tikimybė laimėti prieš stiprias kitų žaidėjų rankas yra maža. Geriausias būdas sumažinti šią riziką – žaisti tik stiprias rankas ir nusimesti kortas, jei jos nepadidėja po to, kai pamatote daugiau kortų flope arba turne (pirmosios trys atverstos kortos).

Blefavimas

Dar viena dažna klaida, daroma mokantis žaisti pokerį, yra statymų kėlimas turint prastas kortas. Žaidėjai dažnai tiki, kad jiems pasiseks, jei jie ir toliau statys, nepaisant to, kokią kortą jie turi ir kokią turi jų varžovai.

Deja, taip nėra; statymų persekiojimas pralaimėjus gali brangiai kainuoti žaidėjams, jei prieš priimdami sprendimus dėl tolesnių statymų jie neatkreips dėmesio į esamą situaciją. Geriausias patarimas šiuo atveju yra tiesiog neskubėti atlikti statymų, nebent esate įsitikinę, kad jūsų kortos nuo to laiko, kai pralaimėjote ankstesnį statymą, gerokai pagerėjo, ir atitinkamai statyti remiantis šiomis žiniomis.

Reikia daug praktikos

Mokytis žaisti pokerį nėra lengva užduotis; pradedantieji žaidėjai daro daug klaidų, kurios gali brangiai kainuoti, jei nesiims reikiamų priemonių, kad jų išvengtų. Viena iš tokių klaidų – neteisingai apskaičiuoti šansus; kita – žaisti per daug rankų vienu metu; dar kita – pralaimėjus atlikti statymus, tikintis, kad jiems pasiseks, nepaisant nepalankių šansų.

Kad taptumėte išmaniu pokerio žaidėju, būtinai atlikite išsamius tyrimus, skaitykite knygas apie įvairias strategijas ir reguliariai treniruokitės, kad įgytumėte patirties ir priprastumėte prie įvairių situacijų prie stalo.