Kiek kainuoja sterilizuoti katę?

Kiek kainuoja sterilizuoti katę?

Kastravimas arba sterilizavimas, ty chirurginis reprodukcinių organų pašalinimas iš patelės arba patinų, gali būti naudingas jūsų katei. Veterinarai ir gyvūnų teisių organizacijos sutaria, kad katės sterilizavimas ar sterilizavimas padės jai gyventi ilgiau ir sveikiau. Tačiau didesniu mastu katės sutvarkymas padės išvengti perteklinio populiacijos ir užtikrins, kad jūsų katė neturės neplanuotos vados, kurios negalėtumėte pasirūpinti patys. Štai kiek galite tikėtis, kad ši procedūra kainuos. Ir sterilizavimas, ir kastravimas reiškia chirurginį gyvūno reprodukcinių organų pašalinimo procesą. Paprasčiau tariant, kačių sterilizacija apibūdina moterišką procedūrą (šalinamos kiaušidės ir gimda), o kastracija – vyrišką (pašalinamos sėklidės). Abu jie paprastai vadinami gyvūno „fiksavimu“ arba „deseksu“. Tiek patinams, tiek patelėms reikalinga anestezija, todėl turite susitarti su veterinarijos gydytoju arba sterilizacijos / sterilizacijos klinika. Paprastai sterilizavimas yra ilgesnė ir sudėtingesnė procedūra nei sterilizacija, o katės patelei prireiks daugiau laiko pasveikti.

Sterilizuodami katę (ypač prieš pirmąjį atšilimą), išvengsite gimdos infekcijų ir krūties vėžio, kuris katėms gali būti labai mirtinas. Be to, tai ekonomiška ir padės jums abiem gyventi harmonijoje. Ji kas tris savaites neįsilies į karštį ir nesugadins jūsų kilimėlio, taip pat mažiau tikėtina, kad pažadins jus miaukdama iš visų jėgų dėl vyro kompaniono. Ar yra privalumų kastruoti savo katę? Sterilizacija (taip pat žinoma kaip kastracija) yra terminas, apibūdinantis chirurginę procedūrą, kai pašalinamos abi sėklidės, kad būtų galima sterilizuoti katės patiną. Sterilizacija prieš brendimą sumažins tikimybę, kad jūsų katė bus sužeista per muštynes. Katės patinai mėgsta pažymėti savo teritoriją purškdamos ypač nemalonaus kvapo šlapimą. Pradės nuo purškimo savo namuose, o bręsdamas bandys padidinti savo teritoriją purškdamas už namo ribų. Tai reiškia, kad daugeliu atvejų susidūrimas su kitais kačiukais, kurie taip pat kovoja dėl didesnės teritorijos, baigsis muštynėmis. Nesterilizuoti kačių patinai dažniau suserga ligomis per kačių įkandimus, todėl anksti sterilizuoti svarbu norint sustabdyti tokį elgesį ir išlaikyti jo sveikatą.

Kiek vidutiniškai kainuoja katės sterilizavimas ar sterilizavimas? Katės kastravimo arba sterilizavimo kaina skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių – didžiausia yra ta, kur atliekate procedūrą. Privatus veterinarijos gydytojas greičiausiai bus brangiausias, tačiau jie taip pat yra patikimiausi. Jūsų veterinarijos gydytojas galės su jumis asmeniškai aptarti riziką ir naudą. Galbūt jie nuveš jūsų katę kraujo tyrimui ir prieš procedūrą aptars kainas. Daugeliu atvejų asmeninis veterinaras taip pat leis jūsų katei likti ir pasveikti per naktį (skirtingai nei klinikoje). Privatūs veterinarai kainuoja nuo 200 eurų iki 400 eurų už sterilizaciją / kastraciją.