Pagal ką  vyrai turi rinktis rankines?

Vyrai, kalbant apie madą, turi daugybę galimybių rinktis rankines. Rankinių pasaulyje dominuoja dvi pagrindinės rinkoje vyraujančios medžiagos – oda ir audinys. Kiekviena medžiaga turi savų unikalių privalumų, tačiau kuri iš jų geriau tinka vyrams? Šiame straipsnyje aptarsime kiekvienos medžiagos privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, kokio tipo rankinė jums tinka. Tikimės, jog straipsnis Jums patiks. Jo apačioje pridėsime nuorodą į patikimą elektroninę parduotuvę, kurioje rasite platų rankinių asortimentą.

Tinkamumas laisvalaikiui

Odinės rankinės dažnai laikomos prabangesnėmis nei medžiaginės, todėl jos puikiai tinka laisvalaikiui, pavyzdžiui, einant į miestą su draugais ar į pasimatymą. Oda pasižymi patvarumu ir stilingumu, todėl ji tikrai atlaikys viską.Tačiau jei ieškote ko nors nebrangaus ar lengvesnio, geriausia rinktis medžiaginę rankinę, nes ji paprastai būna pigesnė už odinę. Ir žinoma, norime paminėti tai, jog medžiaginės rankinės gali būti įvairių spalvų ir raštų, kurie gali labiau tikti jūsų asmeniniam stiliui.

Tinkamumas verslo susitikimams

Kai kalbama apie verslo susitikimus, tiek odinės, tiek medžiaginės rankinės gali puikiai tikti, priklausomai nuo progos. Jei dalyvaujate oficialiame susitikime ar renginyje, neabejotinai geriausia rinktis odinę rankinę. Odinės vyriškos rankinės garsėja tuo, kad atrodo rafinuotai ir profesionaliai, o kartu jose pakanka vietos visiems svarbiems dokumentams ir kitiems daiktams nešiotis. Kita vertus, jei dalyvaujate labiau neįpareigojančiame verslo renginyje, pavyzdžiui, kontaktų užmezgimo seminare ar įmonės piknike, tuomet jums gali tikti medžiaginis krepšys. Audinių krepšiai paprastai yra pigesni už odinius, todėl jie puikiai tinka, jei norite kažko praktiško, bet vis dar pakankamai stilingo bet kokiai verslo aplinkai.

Tai – kurią medžiagą man rinktis?!

Nesvarbu, kokią rankinės medžiagą pasirinksite – odinę ar medžiaginę – šiandien yra daugybė puikių galimybių. Svarbiausia rasti tokią, kuri atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir poreikius ir kartu būtų pakankamai madinga, kad neatrodytų netinkamai įvairioje aplinkoje, pavyzdžiui, verslo susitikimuose ar laisvalaikio metu.

Rankines rekomenduojame pirkti internetu, iš tokių puslapių kaip VyriskosRankines.lt. Čia rasite platų asortimentą rankinių, sukurtų specialiai vyrams . Siūlome apsilankyti puslapyje ir išsirinkti tinkamiausią bei patraukliausią variantą.