KAS YRA ŽINOMA APIE JAPONŲ GYDYTOJĄ OHHIRĄ IR JO PREKĖS ŽENKLO PRODUKTUS?

Žymus japonų mikrobiologas Dr. Ohhira ilgų mokslinių tyrinėjimų dėka sukūrė pasaulinį pripažinimą pelniusius produktus, kurie išgarsėjo grožio ir sveikatos puoselėjimo srityje. Visi šio prekinio ženklo produktai yra be GMO, pieno produktų ir glitimo.

Kokia yra pagrindinė Dr. Ohhira firmos misija?

Šios kompanijos misija yra tiekti pasauliui natūralios kilmės produktus, akivaizdžiai prisidedančius prie sveikatos puoselėjimo ir ilgaamžiškumo garantavimo. Jos produktai šiuo metu yra parduodami ne tik Japonijoje, bet ir Amerikos, Azijos žemynuose, daugelyje Europos šalių, tame tarpe ir Anglijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Skandinavijos šalyse ir Lietuvoje.

Kokiais Dr. Ohhiros produktais prekiaujama mūsų krašte?

Mūsų šalyje sėkmingai prekiaujama Dr. Ohhiros gyvybingų bakterijų kompleksais Standard ir Deluxe, fermentiniu augaliniu ekstraktu ir geriamuoju skystu kolagenu. Šio gamintojo paruoštus produktus patogiausia pirkti internetu, nes po to, kai pirkėjas per internetinę bankininkystę sumoka reikiamą sumą už pasirinktą prekę, ji iškeliauja pas jį nurodytu adresu tiesiai į namus.

Kuo ypatingas dvylikos rūšių gerųjų bakterijų kompleksas Dr. Ohhira Standard?

Šiame gerųjų bakterijų komplekse yra tikra įvairių maisto papildų, padedančių įveikti įvairias sveikatos problemas, puokštė. Jie stiprina nusilpusį imunitetą, sureguliuoja sutrikusį virškinimo sistemos darbą, atstato išsekusią energiją, išsiderinusią protinę veiklą, praradusiems gerą išvaizdą plaukams ją sugrąžina, o suglebusią, elastingumo netekusią odą sėkmingai atjaunina.

Ką galima pasakyti apie šio prekinio ženklo pagamintą geriamąjį skystą kolageną?

Kaip yra žinoma, kolagenas yra vienas pagrindinių organizmo baltymų. Kad mūsų sveikata būtų nepriekaištingos būklės, šio baltymo turi netrūkti kauluose, sąnariuose, raumenyse, dantyse ir dantenose, akių ragenoje, kraujagyslėse, įvairiuose vidaus organuose ir audiniuose. Kolagenas turi tiesioginę įtaką sąnarių kremzlės ir kaulų ląstelių medžiagų apykaitai, todėl užkertamas kelias galimam kremzlės dilimui ir palaipsniniam nykimui. Jei kolageno organizmas turi pakankamai, visi sąnariai būna lankstūs, nepatiria skausmo, kaulų tankis didėja, kas juos apsaugo nuo lūžių ir trapumo.

Dr. Ohhira skysto kolageno produkte yra daugybė įvairių maisto papildų, tinkančių ir vaikams, ir garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms. Kitaip tariant, šis gaminys tinka naudoti visiems šeimos nariams, pradedant nuo mažiausio ir baigiant vyriausiu pagal amžių.