Kaip sutaupyti perkant automobilių padangas?

Padangų pirkimas yra viena iš jūsų mėgstamiausių priežasčių leisti pinigus. Investuodami šiek tiek laiko taupymo galimybių paieškai galite sutaupyti. Kad sutaupytumėte pinigų automobilio padangoms nereiškia pirkti pigiausią modelį. Kadangi šiandieninės padangos tarnauja ilgiau, laikui bėgant sutaupysite pinigų pirkdami geresnes, aukštesnės kokybės padangas. Deja, padangos yra vienas brangiausių transporto priemonių priežiūros elementų. Tačiau yra keletas būdų, kaip sutaupyti.

Padangos yra viena iš svarbiausių jūsų transporto priemonės sistemų ir su jomis dažnai piktnaudžiaujama. Geros padangos yra svarbios bendram jūsų automobilio saugumui ir vairavimo komfortui. Važiavimas plikomis padangomis neigiamai paveiks stabdymą ir vairo valdymą. Štai keli patarimai, padėsiantys nusipirkti geriausias padangas, atitinkančias jūsų poreikius.

Lygindami padangų pirkimą, atsižvelkite į šiuos veiksnius. Būtinai sujunkite visas visų padangų komplektų išlaidas.

Veiksniai yra šie:

  • padangų kaina;
  • pardavimų mokestis;
  • siuntimas;
  • montavimas ir balansavimas;
  • nauji ventiliai ;
  • senų padangų utilizavimas;
  • padangų slėgio daviklių keitimas arba programavimas;

Pridėkite padangas į savo juodojo penktadienio sąrašą

Sutaupysite pinigų, jei pirksite per juodojo penktadienio išpardavimus. Kiti sezoniniai išpardavimo laikotarpiai apima balandį (prieš vasaros vairavimo sezoną) ir spalį (prieš įsivyraujant žiemos orams). Net jeigu jums nereikia padangų tuo metu, kai vyksta išpardavimas, vis tiek jas įsigykite ir pasidėkite į sandėlį ar garažą, taip galėsite sutaupyti pinigų.

Nors dideli mažmenininkai nenusileidžia dėl kainos, padangų pardavėjai dažnai gali bendradarbiauti su jumis, kad sumažintų jūsų padangų kainą iki tokios kainos, kuri jums priimtina. Derėkitės su padangų pardavėjais ir galbūt gausite geresnį pasiūlymą. Taip pat atsižvelkite į tai, kokiame klimate gyvenate. Jeigu pas jus nebūna šaltų ir snieguotų žiemų, galbūt jums nereikia labai brangių ir kokybiškų padangų.

Nemokėkite už tai, ko jums nereikia

Kai kurios padangos kainuoja daugiau, nes joms suteikiama „nemokama“ pavojaus kelyje garantija. Tai nepriklauso nuo gamintojo garantijos. Jis padengia atsitiktinius pažeidimus, tokius kaip stiklo pradūrimas ar duobės sukeltas defektas. Jei jau turite šią apsaugą pagal papildomą ratų ir padangų apsaugos planą, ši papildoma apsauga jums nenaudinga ir jūs neturėtumėte už tai mokėti.

Daugiau informacijos rasite nuorodoje.