Ką verta žinoti, jeigu savarankiškai norite nagus lakuotis nagų laku?

Kaip būtų puiku, jeigu neskiriant per daug laiko savo nagų priežiūrai juos kiekvieną dieną turėtume idealius. Tinkamai sutvarkyti nagai gali daug ką pasakyti apie žmogų, tad didžioji dauguma žmonių manikiūru rūpinasi tikrai kruopščiai. Tinkamai atliekamos įvairios lakavimo procedūros gali duoti puikius rezultatus, nes padarytas manikiūras galės išlikti ne vieną savaitę, o tai reiškia, kad ir nagai visą šį laikotarpį atrodys idealiai. Kai kas galvoja, kad nusilakuoti nagus namuose yra labai paprasta ir tikrai kiekviena tai mokėtų, tad šiame straipsnyje ir norime papasakoti, ką verta žinoti, jeigu tokią procedūrą norite atlikti savarankiškai.

Ar nagus lakuotis namuose yra geras sprendimas?

Į šį klausimą galima atsakyti dvejopai. Jeigu nagus lakuojatės paprastu nagų laku, tuomet visa tai galima atlikti ir namuose, tačiau jau ranka turėtų būti įgudusi, kad tiek dešinę, tiek kairę ranką pavyktų nulakuoti tvarkingai. Tačiau jeigu norite, kad manikiūras išsilaikytų tikrai ilgai, tuomet verta manikiūrą atlikti su geliniu nagų laku. Tad tokiu atveju, rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie tinkamai galės atlikti šią procedūrą, nes jai yra reikalingos specialios priemonės ir reikia žinoti specialią techniką. Tad kaip jau supratote nagų lakai gali būti skirstomi į dvi skirtingas kategorijas, su vienais galima dirbti namuose patiems, o su kitais – reikia kreiptis į manikiūro meistres.

 

Ar skiriasi nagų lakų kokybiškumas?

Kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, nagų lakai gali būti skirstomi į dvi labai dideles kategorijas, tai yra geliniai ir paprasti. Jeigu lyginsime šių dviejų grupių nagų lakus, tuomet turbūt kokybiškumą labiau priskirtume geliniams nagų lakams, nes tuomet nagus pakanka tvarkytis vieną ar du kartus per mėnesį, nes jie išlieka pakankamai ilgai, lyginant su įprastais. Tačiau jeigu imsime tik po vieną grupę, tai joje irgi nagų lakai gali būti labai skirtingi ir skirtis savo kokybiškumu. Tikriausiai pačiais pigiausiais nulakavus nagus, jie išsilaikyti tik dieną ir tai didelių darbų dirbti tikrai negalėtume. Didesne kokybe pasižymi brangesni nagų lakai, tad jeigu būtent namuose norite atlikti manikiūrą, tuomet aukštesnė kaina gali signalizuoti apie ilgesnį jo išsilaikymą ant nagų. Taip pat jeigu manikiūrą atliekate namuose, reikėtų nepamiršti, kad nagų priežiūros priemonės irgi turėtų būti kokybiškos.

 

Ar nagų lakas gali tikti visiems nagams?

Tai yra labai individualus dalykas, nes kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja į tam tikras medžiagas. Tad tikriausiai vienas iš efektyviausių būdų tai sužinoti yra išbandyti nagų laką ant savo nagų ir tuomet tikrai pamatysite ar kyla kažkokios komplikacijos. Tačiau jeigu įsigysite kokybiškus nagų lakus, labai maža tikimybė, kad jie galės netikti nagams.