Google reklama. Kokie jos privalumai?

Google reklama – greičiausias atsiperkamumas

Vis dažniau kalbame apie interneto rinkodarą, tinklapių svarbą, bei žinomumo didinimą. Kiekvienas verslas nori būti žinomas ir matomas, o kalbant apie reklamos ir marketingo biudžetus, juos išnaudoti kiek galima efektyviau, bei pasiekti rezultatą. Google reklama puikiai tam tinka, tačiau iš pradžių rekomenduojame pasidomėti, kaip ji veikia. Tai padeda suprasti už ką yra mokami pinigai, kokios reklamos galimybės.

Reklama, kuri yra praktiškai visur

Ar pastebėjote, jog naršant internete, apstu reklamų. O keisčiausia, tai jog jos puikiai atitinka Jūsų pomėgius arba naršymo istoriją. Tai yra ne sutapimas, o iš anksto gerai apgalvotas reklamos žingsnis. Tad norime plačiau pakalbėti apie reklamas:

  • Baneriai. Jų yra apstu interneto tinklapiuose, tai kitaip vadinami reklaminiai plotai tinklapiuose. Dažniausiai jie atitinka puslapio tematiką, bei Jūsų vartotojo patirtį. Tad jeigu ieškojote nusipirkti naują šaldytuvą, nieko jau nebestebina per visus tinklapius, kuriuos benaršytumėte tos pačios tematikos reklamos. Ši reklamos kompanija yra gan efektyvi, tad rekomenduojame ją išmėginti. Mokate už banerio parodymus arba paspaudimus pasirinktinai.
  • Youtube reklamos. Youtube – populiariausia video talpinimo  platforma, kuri priklauso tai pačiai Google korporacijai. Tai yra labai panašu į mums įprastą reklaminę „pauzę“ televizijoje, tik ji čia trunka gerokai trumpiau.
  • Google Adwords. Tai reklamos tipas, kuomet reklama įterpiama tarp paieškos sistemų rezultatų kuriuos ieškote. Pavyzdžiui, ieškote naujo čiužinio, greičiausiai vesite raktinį žodį čiužiniai arba čiužinys. Ir pačiuose pirmuose rezultatuose galite išvysti čiužinių pardavėjus paieškos viršuje su prierašu skelbimas. Pasirinkus šį reklamos metodą, mokate už paspaudimus, tačiau taip pat smarkiai didinate tinklapio ar prekės ženklo žinomumą. Galbūt šiandien atėjęs vartotojas ir nieko nenusipirks, tačiau galbūt jis grįš pas Jus su užsakymu po mėnesio?

Kokį reklamos kanalą rekomenduojate pasirinkti?

Rekomenduojame pasitarti su interneto rinkodaros specialistais. Jie Jums parinks geriausią kanalą pagal Jūsų prekės nišą, marketingo biudžetą, tikslus ir norus. Geros reklamos agentūros kainuoja nemažus pinigus, tačiau tai atsiperka efektyviai išleistu kiekvienu centu, didėjančiais pardavimais.  Juos samdydami sutaupote laiko, neišvaistote pinigų, o patys galite daryti tai kas Jums labiausiai patinka ir neša didžiausią finansinę naudą. Google reklama turi daug ypatybių, kuriuos geriau žinoti iš anksto. Kaip pavyzdį galime paimti, jog skirtingose prekių ar paslaugų kategorijose, skirtinga ir paspaudimo kaina. Profesionalai gali pateikti sprendimus, kurie yra patys efektyviausi, padėti esant nesklandumams.