Ar H7 lemputė yra halogeninė, ar LED?

H7 lemputės parduodamos ir kaip LED, ir kaip halogeninės lemputės. Kai kuriuose automobiliuose yra H7 halogeninės lemputės, o kai kuriuose – H7 LED lemputės. Pavyzdžiui, BMW 335i montuojamos LED lemputės, o BMW 330i – halogeninės lemputės. Nerekomenduočiau naudoti LED lempučių automobiliuose, kuriuose sumontuotos standartinės LED lemputės. Taip yra todėl, kad žibintų korpuso reflektoriai yra pritaikyti tam tikro tipo lemputėms, kad gerai atspindėtų šviesą. Jei LED lemputė sumontuota halogeniniame korpuse, šviesos spindulys nebus tinkamai sufokusuotas, dėl to švies akinamai.

Ar H7 lemputė yra tokia pati kaip 9006?

H7 ir 9006 yra skirtingos lemputės. 9006 lemputė dar vadinama HB4. Tiek 9006, tiek H7 halogeninės lemputės turi vieną kaitinamąjį siūlą, tačiau skiriasi jų pagrindai. 9006 lemputė turi P22d (90°) pagrindą, o H7 lemputė – PX26D pagrindą. Dėl skirtingų pagrindų H7 lemputė netelpa į 9006 lemputei skirtą korpusą.

H7 priekinių žibintų lemputės privalumai

Štai H7 priekinių žibintų lemputės privalumai.

  1. Tinkamai sumontuota neapakina priešais atvažiuojančių vairuotojų
  2. Tinka kasdieniam vairavimui ir naudojimui naktį
  3. Lengvas montavimas
  4. Taupo pinigus
  5. H7 priekiniai žibintai tinka kasdieniam vairavimui ir naudojimui naktį

H7 priekiniai žibintai skleidžia 1500 liumenų trumposiomis šviesomis, esant 12 V įtampai ir 55 vatų galingumui. H7 priekiniai žibintai yra labai lankstūs, juos galima lengvai pritaikyti prie automobilio žibintų korpuso. H7 priekiniai žibintai skirti kasdieniam važinėjimui mieste. Jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori geriausio šviesos srauto ir patikimumo.

H7 priekiniai žibintai neapakina priešpriešiais važiuojančių vairuotojų, jei tinkamai sumontuoti

Jei H7 lemputės kaitinamoji gija yra tinkamai įtaisyta žibinto korpuso centre, ji gali skleisti koncentruotą šviesos pluoštą, kurį nukreipia automobilio žibinto korpuse esantys reflektoriai. H7 lemputės artimoji šviesa reiškia, kad ji nukreipta žemyn nedideliu kampu nuo H7 lemputės siūlelio ašies. Dėl šios priežasties H7 lemputės šviesos spindulys nenutolsta per toli nuo savo šaltinio. Tokiu būdu H7 lemputė užtikrina pakankamą matomumą, neapakindama priešais atvažiuojančių vairuotojų.

H7 led  lemputės taupo jūsų pinigus?

Kadangi H7 priekinio žibinto lemputė turi tik vieną siūlelį, H7 lemputės gamybai reikia mažiau išteklių. Todėl H7 lemputės yra nebrangios. Pora aukštos kokybės H7 halogeninių lempučių kainuoja sąlyginai nedaug.

Montavimas H7

H7 priekinių žibintų lemputes pakeisti ir sumontuoti gana paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vadovautis transporto priemonės savininko vadove pateiktomis instrukcijomis ir rasti H7 lemputės vietą. Norint pakeisti ir sumontuoti H7 lemputę, nereikia jokio įrankio. Tik įsitikinkite, kad nuimdami dangtelį po priekinio žibinto mazgu, kad galėtumėte sumontuoti H7 lemputę, mūvite pirštines ir saugote akis.