APIE KĄ PIRMIAUSIAI REIKIA PAGALVOTI, PRIEŠ PRADEDANT RUOŠTIS RENGINIUI?

Jei jums reikia organizuoti renginį visuomeniniais ar asmeniniais tikslais, žinokite, jog internetinė įmonė „Renginio partneris“ ne tik aprūpina reikiamu inventoriumi, bet ir pataria pradedantiems renginių organizatoriams, ko ir kada reikia imtis. Pasiruošimas renginiui vyksta keliais etapais, kuriuos palaipsniui įgyvendinant, tikrai galima tikėtis pačių geriausių atsiliepimų apie tai, kas buvo padaryta.

Nuo ko pradėti pasiruošimą būsimam renginiui?

Iš pat pradžių reikia apsispręsti, kokioje aplinkoje vyks renginys – ar tai nutiks gamtoje, po atviru dangumi, ar uždarose patalpose. Taip pat yra svarbu žinoti, kokio tipo renginį ketinate organizuoti. Ar tai bus visuomeninė šventė, ar asmeninio pobūdžio iškilmės – vestuvės, krikštynos, jubiliejinių proginių sukakčių paminėjimas, giminių susitikimas ar paprasčiausios vardinės.

Jei tai bus miesto savivaldos jubiliejus, tada šventei gali būti reikalinga ne tik sceninė įranga, bet ir kitokios priemonės. Juk dažniausiai per tokias šventes kartu su pramogine programa vyksta ir prekybininkų, tautodailininkų mugės, kurioms yra reikalingi prekybiniai paviljonai, nuo saulėkaitos saugantys skėčiai, prekyboje reikalingi stelažai prekėms laikyti ir kt.

Kaip tiksliai apskaičiuoti, ko ir kiek gali prireikti renginyje?

Kai planuojamas bet kokios paskirties renginys, jo organizatoriai maždaug įsivaizduoja, kiek jame bus dalyvių. Pagal tai lengvai galima apskaičiuoti, kiek ir ko gali prireikti. Jei renginys vyks uždarose patalpose, o jame dalyvaus nedidelis būrelis žmonių, tada nereikės daug baldų. Ir jie nebūtinai turi būti sulankstomi. Jaukiai aplinkai sukurti netgi galima panaudoti sėdmaišius. Priešingu atveju, kai galvojama apie platesnio masto renginį, kuris galbūt vyks net po atviru dangumi, tada verčiau rinktis kompaktiškus sulankstomus baldus – stalus, kėdes, taburetes arba suolus.

Kas garantuoja, kad renginio, vykstančio lauke arba labai erdviose patalpose, dalyviai nesušals?

Jei renginys yra numatomas vėsesniuoju laikotarpiu lauko palapinėje ar terasoje, arba labai erdviose patalpose, tada pasirūpinti vien atitinkamais baldais nepakanka. Tada dar reikia pasukti galvą ir dėlto, kokį apšildymą geriausia rinktis. Pagrindiniai apšildymo variantai yra galimi du – arba dujiniais, arba infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Abeji turi savų privalumų ir nedidelių trūkumėlių. Todėl, kurį iš jų rinktis, sprendžia pats paslaugos užsakovas.