Vaizdo registratoriai: kaip juos išsirinkti?

Vaizdo registratorius gali būti vienas iš tų prietaisų, kuris gali išaiškinti įvairius nesutarimus, išaiškinti nuslėptus faktus. Tad jį turėti automobilyje gali būti labai pravartu, ypač tada, kai juo daug keliaujate. Kadangi vaizdo registratorius dirba nesustodamas, tad, kad jis tarnautų tikrai ilgai, jis turėtų būti kokybiškas. O į ką reikėtų atkreipti dėmesį jį renkantis, papasakosime šiame straipsnyje.

Filmavimo raiška

Norint, kad vaizdas būtų tikrai kokybiškas ir suprantamas, labai svarbu, kad vaizdo registratoriuje būtų sumontuota kokybiška raiška. Nes jei ji bus nekokybiška, tikriausia užfiksuotos smulkiausios detalės nebus suprantamos ir vargu ar bus galima kažką įrodyti, tad kitas klausimas kyla, ar tuomet toks prietaisas yra reikalingas. Tad renkantis šį įrenginį tikrai didelį dėmesį skirkite jo raiškai.

Filmavimo sklandumas

Renkantis vaizdo registratorių labai svarbu kreipti dėmesį į filmavimo sklandumo parametrą. Jį galima suprasti taip, kad tam tikras kadrų kiekis išleidžiamas per sekundę. Todėl patartina, kad vaizdo registratoriai vaizdą fiksuotų bent jau 30 kartų per sekundę. Taip būsite tikri, kad vaizdas bus užfiksuotas tinkamai ir galėsite tikrai matyti nepertraukiamą ir aiškų vaizdą.

Naktinis režimas

Kaip žinia, įvykiai ne vien tik nutinka dienos metu, kuomet apšvietimas yra tinkamas ir viską galima matyti labai aiškiai. Labai svarbu, kad vaizdo registratoriai turėtų naktinį režimą, kuris leis net ir tamsiu paros metu visą veiksmą matyti aiškiai. Taip bus žymiai paprasčiau išsiaiškinti vieną ar kitą padarytą netinkamą darbą.

Įrašo apsauga

Tai taip pat yra labai svarbi funkcija. Kaip žinia, net ir aukščiausios rūšies technologijos vieną dieną gali sustreikuoti ar netyčia sugesti. O toks funkcionalumas puikiai leis išsaugoti jau užregistruotą medžiagą.

Objektyvo lęšis

Objektyvas gali būti pagamintas iš dviejų medžiagų, tai yra iš plastiko arba stiklo. Tikriausiai aišku, kad stikliniai objektyvai yra žymiai kokybiškesni, jie yra žymiai patvaresni, nei kad plastikiniai. Tikrai kokybiškuose vaizdo registratoriuose prie stiklinio lęšio yra primontuotas ir filtras, kuris leidžia apsaugoti objektyvą nuo tiesioginių saulės spindulių, kad vaizdas būtų tikrai kokybiškas.

Vaizdo registratoriaus jungimas

Čia, galbūt didesnė kalba eina apie patogumą. Jeigu nenorite, kad automobilyje styrotų nereikalingi laidai ir viskas atrodytų tvarkingai, tuomet šį aparatą galima jungti prie belaidžio interneto. Taip vaizdas būtų tiesiogiai perduodamas į jūsų pasirinktą įrenginį, tai yra mobilų telefoną arba kompiuterį.