Privalomi maisto papildai ir vitaminai kiekvienuose namuose:

Kokie maisto papildai ir vitaminai privalo būti kiekvienoje namų vaistinėlėje? Pasakoja gydytoja endobiogenikė Sigita Vaičiūnienė

 

www.preventonco.lt internetinio puslapio idėja gydytojos Sigitos Vaičiūnienės brandinta ne vienerius metus. Ieškodama pačių geriausių sprendimų savo pacientams, ji siekė ne tik gauti efektyviausią gydymą, bet ir norėjo atrinkti naujos kartos inovatyviausius maisto papildus. Gydytoja subūrė bendraminčių komandą, pasiryžusią realizuoti kilnų tikslą – sukurti tokią elektroninę parduotuvę, kurioje klientai galėtų vienoje vietoje įsigyti visus reikalingus maisto papildus ir vitaminus onkologinių ligų prevencijai bei simptomatikai lengvinti, gauti  gydytojo konsultaciją ir patarimus.

Gydytoja Sigita – medicinos praktikos gydytoja, nuo 1991 metų užsiimanti refleksoterapija, homeopatija, o nuo 2015 metų, po intensyvaus mokymosi kurso savo paslaugų sąrašą papildė endobiogenine medicina.

Paklausus gydytojos, kokie šiuo metu vitaminai ir maisto papildai privalo būti kiekvienuose namuose, ir ne gulėti spintelėje, o būti vartojami, gydytoja S.Vaičiūnienė atsakė:

“Šiuo šaltuoju sezonu mes visi tiesiog privalome vartoti vitaminą D. Tai ląstelių atsinaujinimo, imuniteto stiprinimo vitaminas.

Kadangi žiemos metu mūsų skydliaukė kitaip dirba nei vasarą, tai yra skydliaukė žiemą “tingiau” dalyvauja šilumos gamyboje ir riebalų skaidyme, reikia nepamirši skydliaukei duoti pastiprinimą, tai yra reikia vartoti ruduosius jūros dumblius, tiksliau, maisto papildą Kelp. Šis maisto papildas palaiko skydliaukės ir antinkščių veiklą.

Prie skydliaukės darbo gerinimo dar pridėčiau cinką ir seleną. Jie taip pat dalyvaus šilumos gamyboje ir riebalų skaidyme.

Safran+Rhodiola-Extrakt taip pat labai svarbus maisto papildas žiemos sezone. Radiola stiprina antinkščius, vadinasi, puikus skydliaukės draugas, o šafranas kelia nuotaiką, suteikia energijos, veikia kaip antidepresantas. Šiuo metu labai suaktyvėjo depresija sergančiu, nuotaikų kaita besiskundžiančių žmonių skaičius. Nereikia skubėti gerti stiprių vaistų, vartokite Safran+Rhodiola-Extrakt, ir po keletos dienų pajusite teigiamą pokytį.

Deja, žiemos metu mes negauname atitinkamo kiekio kokybiškų ir šviežių vaisių bei daržovių. Stengiamės jų nusipirkti parduotuvėse, bet jie būna jau apdoroti cheminėmis medžiagomis, kad kuo ilgiau išlaikytų prekybinę išvaizdą. Ar tokiuose vaisiuose ir daržovėse dar likę vitaminų? Aš esu linkusi savo pacientams geriau pasiūlyti vartoti fermentus, nei pirkti vaisius iš Maroko, ar daržoves iš Ispanijos. Fitline Basics, Activize ar Restorate yra pilnavertis vaisių ir daržovių pakaitalas mineralų, fermentų ir vitaminų prasme. Fitline maisto papildai yra visiškai žiemos papildai.

Žiemą mes ne tik mažiau suvartojame vaisių ir daržovių, daug mažiau judame, bet ir valgome kur kas sunkesnį ir riebesnį maistą. Kas vyksta netinkamai maitinantis, ypač persivalgius riebaus maisto? Virškinimas išsiderina, sutrinka skrandžio, kepenų, kasos, plonųjų žarnų ir jų išskiriamų virškinimo fermentų veikla. Tuomet atsiranda nemalonūs simptomai: pykinimas ar šleikštulys pavalgius, blogas kvapas iš burnos, raugėjimas, silpnumas, energijos ir apetito stoka, pilvo skausmas, gali būti pilvo pūtimasviduriavimas ar vidurių užkietėjimas ir kitų simptomų. Kas tokiu atveju grąžintų gerą savijautą? Žinoma, tai skysčiai, tai yra paprasčiausias vanduo, fizinis aktyvumas ir probiotikai. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.preventonco.lt galite įsigyti probiotikų Acidopfilus plus, gerai žarnyno veiklą gerina ir jo darbą palaiko Obuolių sidro acto kapsulės.

Žinoma, mes visi norėtume būti sveiki, žvalūs, turėti energijos, nesirgti, būti geros ir pakilios nuotaikos, bet taip nebūna. Mes gyvename šalyje, kurioje yra visi keturi metų laikai, kur šaltasis sezonas būna ilgesnis nei šiltasis, valgome tik sezonines kokybiškas daržoves ir vaisius, fiziniu aktyvumu pasižymime turbūt vienas iš dešimties žmonių. O kur dar kasdienis stresas darbe, kartais asmeniniuose išgyvenimuose, pandemijos akistata? Linkiu Jums nesirgti, nepasiduoti blogoms emocijoms, o esant sveikatos sutrikimams – aplankyti mūsų svetainę www.preventonco.lt. Čia įsigysite ne tik maisto papildų ir vitaminų, bet ir galėsite pasikonsultuoti su manimi” – pasakojo 29 darbo patirties turinti gydytoja endobiogenikė Sigita Vaičiūnienė.