Kodėl vyresnio amžiaus katėms reikia specialaus pašaro?

Senstantis augintinis visada reikalauja specialios priežiūros. Vienas svarbiausių dalykų, kuriais turi pasirūpinti vyresnio amžiaus kačių augintojai, neabejotinai yra specialus pašaras. Tai yra svarbu dėl kelių pagrindinių priežasčių, kurias netrukus aptarsime.

Svorio kontrolė

Vyresnio amžiaus augintiniai jau nebėra tokie gyvybingi, kokie buvo anksčiau, todėl per dieną jie sudegina kur kas mažiau kalorijų. Jei katė vis dar bus šeriama ganėtinai kaloringu pašaru, tai gali lemti jos nutukimą, o tai gali pakenkti širdžiai ir sąnariams.

Geresnis maisto virškinimas

Vyresnio amžiaus kačių medžiagų apykaita yra lėtesnė, todėl joms reikia geriau virškinamo pašaro. Internetinėje svetainėje https://evet.lt/category/maistas-katems?amzius3=senjorams galite rasti platų vyresnio amžiaus katėms skirto pašaro pasirinkimą, todėl tikrai atrasite tokį, kuris labiausiai tiktų jūsų augintiniui.

Sveikos šlapimo takų sistemos palaikymas

Tai – dar viena svarbi priežastis, kodėl vyresnio amžiaus katei vertėtų duoti specialų pašarą. Subalansuotas mineralinių medžiagų kiekis užkirs kelią šlapimo takų sistemos ligų vystymuisi, todėl tai padės palaikyti puikią katės savijautą.

Imuniteto stiprinimas

Vyresnio amžiaus katėms skirtame pašare yra visų reikalingų medžiagų, kurios padeda stiprinti jūsų augintinio imunitetą. Niekam ne paslaptis, kad vyresnio amžiaus gyvūnai po įvairių ligų atsigauna gerokai lėčiau, todėl svarbu užkirsti kelią galimiems sveikatos sutrikimams.

Nepamirškite, kad kiekviename augintinio amžiaus tarpsnyje yra reikalingas specialus pašaras, todėl pasirūpinkite, kad senstanti katė gautų tai, kas geriausia.