Kelionės tik suaugusiems – ką pasirinkti?

Svajojate apie suaugusiųjų pabėgimą, kad išvengtumėte kasdienio gyvenimo spaudimo? Paverskite tai realybe apdovanodami save tik suaugusiems skirtame „viskas įskaičiuota“ kurorte.

Nesvarbu, ar mėgstate smagiai skraidyti vienas, ar bendraujate su savo partneriu ar draugais, mes padėsime jums pamatyti, kokia gaivinanti bus kelionė, skirta tik suaugusiesiems, viskas įskaičiuota. Nesvarbu, ar esate balto smėlio paplūdimyje Kankune, ar prie Jamaikos krioklių, galite lengvai prisiminti kitas atostogas, naudodamiesi naudingais patarimais:

Vieta: tinkamo tik suaugusiems skirto „viskas įskaičiuota“ kurorto pasirinkimas, kad būtų tinkama atmosfera.

Jausmas: išmokite pabėgti nuo įprasto gyvenimo chaoso prabangiomis atostogomis prie jūros.

Kultūrinis įtraukimas: vietinių idėjų įtraukimas į kelionę su draugais ar poromis.

Kas yra tik suaugusiems skirtas „viskas įskaičiuota“ kurortas?

Paprastas atsakymas: vaikai neįleidžiami į šias vietas. Geresnis atsakymas: suaugusiųjų rojus. Vienintelės žaidimų aikštelės yra ne vaikams skirtos: pulsuojančios diskotekos, ramūs baseinai,SPA, puikūs restoranai ir prašmatnūs barai tokiose kultūriškai turtingose ​​vietose kaip Meksika, Dominikos Respublika ir Jamaika.

Tik suaugusiems skirtuose „viskas įskaičiuota“ kurortuose gali apsistoti socialinės grupės ir poros. Tik poroms skirtuose kurortuose pagrindinis dėmesys skiriamas romantiškoms kelionėms, kurios pritraukia medaus mėnesio keliautojus, kurie dažnai mažiau domisi susitikimais su naujais žmonėmis. Tik suaugusiems skirtuose kurortuose bus daugiau svečių, nesvarbu, ar keliaujate vienas, ar atostogaujate su draugų grupe. Galite susitikti su kitais pavieniais keliautojais, poromis, vienišais ar grupėmis.

Kodėl ir kaip turėčiau pasirinkti „viskas įskaičiuota“ atostogas?

Jūsų pasirinkimas prasideda nuo jūsų atostogų gyvenimo būdo ir kelionių kompanionų. „Viskas įskaičiuota“ privalumas yra tas, kad ji pasirūpina visomis smulkmenomis – nakvyne, veikla, maitinimu, pramogomis, gėrimais ir kt.

Lengva susitelkti ties tuo, ką norite daryti jūs ir jūsų draugai. Pasirinkite nuotaiką: mėgaukitės saule paplūdimio kurorte, mėgaukitės nardymu tarp koralų rifų arba taupykite energiją naktinėms pramogoms.

Bet kur tu turėtum eiti? Nuo Jamaikos iki Meksikos iki Karibų jūros regiono, pasirinkite tik suaugusiems skirtą vietą, kurioje viskas įskaičiuota, atsižvelgdami į tai, kaip norite apdovanoti save per šį pelnytą laisvalaikį. Ar norite Kankūne baseino kokteilių baro? Ar dieną žaisite golfą prie Karibų jūros, o vakarais dalyvausite pramoginėse programose? Ar atėjo laikas didžiausiai prabangai – privačiam paplūdimiui su vaizdu į vandenyną arba liokajų paslaugomis?

Daugiau informacijos 1000myliu.lt