Ką daryti automobilio stikle atsiradus įdaužai?

Prižiūrėti išdaužtų automobilio stiklus niekas nenori. Įdaužų remontas sparčiai populiarėja. Tačiau lango apsauga, kol galėsite jį suremontuoti, yra svarbus žingsnis. Nesvarbu, ar jį įskėlė kruša, trenksmas ar avarija, kiekvienas automobilio savininkas turėtų žinoti, kaip išspręsti problemą.

Daugeliu atvejų važiuoti su išdaužtais automobilio stiklais nėra saugu, tačiau jį reikia kuo greičiau suremontuoti arba pakeisti. Tuo tarpu turėtumėte pašalinti išdaužtus stiklus ir uždengti langą. Tai neatkuria transporto priemonės saugumo vagystės atveju, tačiau gali apsaugoti saloną nuo blogo oro ir per didelio vėjo.

Didelio tankio plastikinis šiukšlių maišas puikiai tinka kaip laikina išdaužto lango danga. Laikinas automobilio lango uždangalas neužtikrins gero matomumo, kol jo nepakeisite. Tačiau naudojant skaidrų permatomą plastikinį maišelį bent jau galėsite pamatyti šviesą ir spalvą periferiniame lauke.

Laikino išdaužto lango uždengimo veiksmai:

  1. Paruošimas

Pirmiausia, prieš tvarkydami stiklo šukes, užsimaukite darbo pirštines, kad apsaugotumėte rankas. Įsigykite maišelį arba talpyklą, kad būtų lengviau išmesti ar perdirbti medžiagą.

  1. Nuimkite išdaužtą stiklą

Pradėkite nuvalydami didesnius stiklo gabalus. Rankomis surinkite ir išmeskite sudužusius gabalus į maišelį ar talpyklą. Švelniai nuplėškite likusį stiklą, vis dar pritvirtintą prie automobilio. Tada naudokite siurblį, kad išsiurbtumėte mažesnius stiklo gabalėlius iš automobilio vidaus, aplink lango rėmą ir sandariklio viduje. Ilgas vakuuminis tvirtinimas padeda pasiekti mažas skeveldras kilime, ant sėdynės ir automobilio durelių viduje.

  1. Nuvalykite aplink langą

Tada turėsite paruošti paviršius aplink langą, kad jie gerai sukibtų. Svarbu nuvalyti nešvarumus, dulkes ir nuosėdas, kad juostos danga gerai priliptų. Drėgna šluoste nuvalykite lango sandariklį ir automobilio rėmą iš visų pusių. Leiskite šiai vietai išdžiūti keletą minučių.

  1. Uždėkite plastikinį uždangalą

Tada iš automobilio vidaus uždėkite plastiką virš lango rėmo. Laikykite maišelį prie viršutinio rėmo krašto ir laikinai pritvirtinkite keliais mažais maskavimo juostos gabalėliais. Venkite naudoti kitų tipų juostas, nes jos gali sugadinti automobilio dažus arba vėliau juos sunku nuimti nuo automobilio stiklo.

  1. Pritvirtinkite plastikinį dangtelį

Paruoškite nuo šešių iki 10 ilgesnių maskavimo juostos gabalėlių. Išlyginkite plastiką ir patraukite link vienos automobilio rėmo pusės. Vienu metu naudokite vieną juostą, kad tvirtai pritvirtintumėte plastiką aplink kiekvieną lango pusę. Plastikas turi būti ištemptas ir nepalikti laisvo paviršiaus, kuris vėjo metu kels triukšmą važiuojant.