Kaip pasirinkti veterinarijos kliniką?

Kai jums reikia nuvežti katę pas veterinarą reguliariai pasitikrinti sveikatą arba įtariant, kad katei kažkas negerai, svarbu pasirinkti gerą kliniką. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, jūsų turimi veterinarijos gydytojai gali būti neturėję daug mokymų apie kates, tačiau daugelis veterinarų vis labiau aistringai žiūri į savo darbą ir išmano apie kates.

Galbūt jau kreipiatės į kliniką, kuria esate labai patenkinti, o gal turėjote draugo ar giminaičio rekomenduojamą kliniką, kuri visada yra geras atspirties taškas, tačiau į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį? Norėsite rasti kliniką, kurioje jie stengsis sumažinti katės apsilankymo stresą ir kur rasite gerą veterinarą.

Ko ieškoti geroje veterinarijos klinikoje?

Visada geriausia pabandyti nuspręsti, kurioje veterinarijos klinikoje naudositės iš anksto, prieš atsiradus konkrečiam poreikiui. Rasti gerą kliniką gali būti daug sunkiau, jei susidursite su tuo, kad reikia skubiai susirasti veterinarijos gydytoją, nes neturėsite laiko panagrinėti skirtumus tarp klinikų. Šios nuorodos turėtų padėti jums pasirinkti.

Apsižvalgykite po kliniką

Susisiekite su klinika ir paaiškinkite, kad ieškote klinikos, kur galėtumėte nuvežti savo katę patikrai ir pasidomėkite, ar galite ten nuvažiuoti apsidairyti be katės. Dauguma veterinarijos gydytojų mielai parodys jums kliniką ir leis jums pamatyti, kokias patalpas jie turi. Pagalvokite apie tai ir savo katės požiūriu ir ar, jūsų manymu, jam ar jai ten būtų patogu. Atminkite, kad skirtingose ​​klinikose gali būti skirtinga įranga ir požiūris į kates ir jų šeimininkus.

Paklauskite, ar klinika yra ISFM praktikos narė

Tarptautinė kačių medicinos draugija (ISFM) yra tarptautinės kačių priežiūros veterinarijos skyrius. ISFM siūlo praktikos narystę klinikoms – jei jos yra jos nariai, jos turi sertifikatą, kurį gali pasidėti laukiamajame, ir jūs žinosite, kad jos reguliariai gauna prieigą prie aukštos kokybės informacijos apie naujausius kačių veterinarinės priežiūros pokyčius.

Paklauskite, ar klinika yra ISFM akredituota katėms palanki klinika

„International Cat Care“ atliktas darbas parodė, kad veterinarijos klinika turi būti „draugiška katėms“. ISFM dabar vykdo Cat Friendly Clinic programą, kuri specialiai skatina klinikas ir klinikų veterinarijos personalą būti draugiškesniems katėms ir turėti patalpas bei nuostatas, kurios padėtų sumažinti jūsų katės apsilankymo pas veterinarą įtampą. Akredituotos katėms palankios klinikos turėjo pasiekti minimalius standartus, padedančius užtikrinti, kad jūsų apsilankymas būtų kuo malonesnis tiek jums, tiek jūsų katei.