Į ka reikia atkreipti dėmesį renkantis skutimosi priemones?

Į ka reikia atkreipti dėmesį renkantis skutimosi priemones?

Daugelis vyrų vis dar neteikia didelio dėmesio renkantis skutimosi priemones ir dažnas renkasi šias veido odos priežiūros priemones atsižvelgiant į kainą, bet ne į sudėtį ar jos teikiamas naudas. Tačiau geros skutimosi priemonės gali ne tik palengvinti veido odos priežiūros rutiną, padaryti kasdienį skutimąsi lengvesniu ir švaresniu, bet ir savo ruožtu, pagerinti odos būklę, sumažinti sudirgimo jausmą ar net sausumo bei pleiskanojimo tikimybę.

Pagrindinės vyrų skutimosi priemonės yra skutimosi peiliukas ar skutimosi mašinėlė, kokybiškos skutimosi putos. Taip pat nereikėtų pamiršti ir priemonių po skutimosi, tokių kaip losjonas ar drėkinamasis kremas. Šių priemonių jums pakaks, norint tinkamai nusiskusti ir nepakenkti veido odai.

Skutimosi peiliukai ir mašinėlės

Kokią priemonę pasirinksite, priklauso nuo to, su kuria jūs pasiekiate norimų rezultatų. Svarbiausia, jog skutimosi priemonės būtų tinkamai prižiūrėtos. Tiek skutimosi peiliukų, tiek mašinėlių ašmenys turėtų būti neatšipę bei švarūs, nes juose kaupiasi nešvarumai.

Elektrinės skutimosi mašinėlės paprastai nuskuta plaukus greičiau nei skutimosi peiliukai. Elektriniams skustuvams dažnai nereikia specialių priežiūros priemonių, tokių kaip skutimosi putos. Jie taip pat gali sumažinti įsipjovimo tikimybę. Tuo tarpu skutimosi peiliukais vyrai pasikliauja labiau, nes jais paprasta naudotis. Peiliukai yra lengviau pakeičiami, taip pat tai yra paprastai pigesnis ir ekonomiškesnis pasirinkimas vyras. Su jais lengviau keliauti, nes paprasta sutalpinti kosmetinėje ir yra lengvai valomi.

Skutimosi putos

Pagrindinis skutimosi pūtų tikslas yra ne tik suputoti, bet ir sukurti apsauginį barjerą tarp skustuvo ir jūsų odos, jog jos nepažeistumėte. Tačiau pirmas dalykas, į ką turite atsižvelgti pirkdami skutimosi putas yra jų sudėtis. Reikėtų, jog sudėtyje būtų odą maitinančių ir drėkinančių komponentų, tokių kaip kokoso, migdolų, sandalmedžio ar avokado. Jei turite jautrią odą, įsitikinkite, kad kremo sudėtyje yra alavijo, nes šis ingredientas ne tik drėkina odą, bet ir turi puikių antiseptinių savybių. Turbūt nereikia nė sakyti, kad reikėtų vengti tokių skutimosi putų, kurių sudėtyje yra stiprių cheminių medžiagų ir dažiklių, kurie gali sukelti alergiją ir kitas nemalonias odos reakcijas.

Taip pat nereikėtų pamiršti, jog skutimosi priemonės yra kelių rūšių. Galite rinktis skutimosi putas, skutimosi kremą, gelį, ar netgi skutimosi aliejų, kuriuos galite rasti čia: shopmesoderma.eu. Kurią priemonę pasirinksite, priklauso nuo jūsų odos tipo bei jūsų poreikių.

Priemonės po skutimosi

Priemones po skutimosi vyrams taip pat yra būtina įtraukti į veido odos priežiūros rutiną, kitaip oda bus labiau sudirgusi ir sausės. Kokybiškos priemonės po skutimosi paliks apsauginį sluoksnį ant veido, o tai itin svarbu jeigu turite jautrią ir sausą veido odą. Priemones po skutimosi taip pat reikėtų rinktis atsižvelgiant į sudėtį, jog būtų kuo daugiau odą saugančių, antiseptinių bei drėkinančių komponentų.