Kaip sutaupyti norint išsinuomoti būstą Nidoje?

 Dažniausiai bet kokioje situacijoje norime sutaupyti, todėl nenuostabu, kad ir renkantis keliones ar atostogos, stengiamės išsirinkti tokį variantą, kuris bus tinkamas mūsų piniginei. Kai kas gali sakyti, kad atostogos Nidoje gali būti brangios ir ten vykti tikrai neverta, tačiau žinant tam tikrus dalykus, net ir tokiame kurorte galima sutaupyti pakankamai daug ir atostogos nebus brangios, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kelis variantus ir duoti patarimus, kaip galima sutaupyti ant nuomos Nidoje.

Atostogas pradėkite savaitės viduryje

Tikriausiai ne kartą esate pastebėję, kad nuomos kainos užkyla artėjant savaitgaliui. Nes daugelis dirba pagal įprastą grafiką, tai yra nuo pirmadienio iki penktadienio, o savaitgaliais važiuoja kur nors pailsėti arba pradėti savo atostogas. Tad jeigu norite sutaupyti, verta atostogas pradėti darbo dienomis, nes kartais nuomos kaina nukrenta ženkliai ir ką sutaupėte galite prasiilginti atostogas net kelioms dienoms. Dar labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kai prasideda ilgieji savaitgaliai, tuomet sezono metu žmonės irgi užplūsta pajūrį įskaitant ir Nidą, todėl kainos tokiu momentu irgi pabrangsta.

Nuoma pradėkite domėtis labai anksti arba ieškokite paskutinės minutės pasiūlymų

Dar vienas patarimas, kuris gali padėti, tai yra pasirinktas tinkamas laikas, kada galima ieškoti nuomos Nidoje:

  • labai anksti, tai yra dar neprasidėjus sezonui. Taip nuomotojai nori jau iš anksto užsitikrinti, kad sezono metu būtų kaip įmanoma daugiau poilsiautojų, todėl iš pat pradžių kainų per daug neužkelia.
  • paskutinės minutės pasiūlymų. Dažniausiai didžioji dauguma vietų jau būna išpirktos ir yra likusios tik kelios, tad vėl nuomotojai nori, kad būtų pilnas užimtumas, tad nuomą šiek tiek nuleidžia, kad atostogautojai tikrai susižavėtų pasiūlymu ir juo pasinaudotų.

Jeigu nuomą rinksitės jau atsidarius sezonui, tuomet labai didelė tikimybė, kad teks sumokėti pačią didžiausią galimą kainą, todėl nereikia patingėti ir nuomą rinktis labai anksti arba gaudyti pasiūlymus, kurie yra paskutinės minutės ir atostogas pradėti vos po kelių dienų.

Vieta, kur nuomositės būstą

Nuoma nidoje gali priklausyti ir nuo vietos, kur stovi viešbutis ar namelis. Jeigu norite pigesnio varianto, verta rinktis juos toje vietoje, kur jie būtų labiau nutolę nuo centro ar jūros. Nors ir reikės šiek tiek toliau paeiti, bet galėsite sutaupyti nemažas sumas. Jeigu nemėgstate daug vaikščioti, tada galite išsinuomoti paspirtukus ar dviračius, kurie leis norimą tikslą pasiekti greičiau ir tokia nuoma vis tiek pigiau, nei kad rinktis nuomojamą būstą populiarioje vietoje.