Pinigų tikrinimo aparatų funkcionalumas

Net ir maži verslai privalo pasirūpinti pinigų patikros aparatais, kurie gali padėti išvengti netikrų banknotų. Žinoma, tai yra nuostolis verslui. O kadangi išvengti jų yra paprasta – kodėl gi ne?

Pinigų tikrinimo aparatai yra labai įvairūs. Juos renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie pateiks rekomendacijas, atsakys į klausimus ir panašiai. Kokios funkcijos yra svarbiausios? Tai priklauso nuo verslo poreikių, tačiau žemiau pateikiame pačias dažniausias.

  1. 100% padirbtų pinigų aptikimas

Svarbu, kad Jūsų rastas įrenginys būtų sertifikuotas Europos Centrinio banko. Visada galite rasti kainuojančius pigiau, tačiau dažniausiai tokius, kurie yra prastos kokybės. Žinoma, geriausia tokių opcijų vengti, kadangi didelė tikimybė, kad kasos aparatai nebus geri.

  1. Patikrinto banknoto grąžinimas

Dažniausiai yra perkami tokie, kurie veikia priekis-galas principu. Naudoti yra paprasta, svarbiausia – greitai bei patogiai.

  1. Garso ir vaizdo pranešimas aptikus suklastotą banknotą

Tai leis būti ramiu, kad tikrinimo procesas bus ne tik našus, tačiau taip pat ir tikslus. Visgi, tuo pačiu iš pardavėjo nereikalaujama labai didelio atidumo, kadangi įranga ženkliai informuos aplinkinius, kad banknotas nėra tikras.

  1. Tinka dabartinių ir naujos serijos EUR banknotų atpažinimui

Mitas, kad tokia įranga yra tinkama tik dabartinių banknotų atpažinimui. Jie puikiai tarnauja ir senos kupiūros atpažinimo procese. Tik, žinoma, reikia geros kokybės patikros aparato.

  1. Didelis ir aiškus LCD ekranas

Jis leis matyti – kaip atliekamas tikrinimo procesas ir tuo pačiu – kokie yra jo rezultatai.

  1. Banknotai dedami bet kuria puse

Tai padeda užtikrinti, kad patikra bus atliekama tikrai labai greitai, tad dėl to gaunami rezultatai – tikslūs bei aiškūs.

  1. Rodo banknotų kiekį ir nominalią vertę

Taigi, dar viena galimybė optimizuoti darbus, padaryti juos kur kas paprastesniais ir tuo pačiu būti ramiu, kad darbas bus padarytas tinkamai.

Visada siūlome tokius aptarus pirkti internetu. Tai yra puiki galimybė sutaupyti daug laiko, galiausiai, pamatyti akcijas. Galiausiai, bus sumokama mažiau, tačiau galite būti tikras, kad aparatas rodys tikslius kupiūros duomenis ir leis Jums optimizuoti aptarnavimo darbus versle.