Lauko žaidimai vestuvių šventei

Ko nepamiršti per vestuves?

Vasara – gražiausias ir šilčiausias metų laikas. Jos metu vyksta daugiausiai vestuvių . Natūralu, jog šios šventės organizavimas sukelia nemažai iššūkių bei streso būsimiems jauniesiems. Internete galima rasti daugybę patarimų apie šventės organizavimą, kaip pasirinkti vestuvių šventės vietą, vedėją ir kitą svarbią informaciją. Tačiau patys randame vos keletą straipsnių apie patarimus, ką planuodami vestuves organizatoriai pamiršta. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo smulkūs dalykai, tačiau, galime drąsiai teigti, jog maži dalykai ir sukuria tobulą šventės atmosferą.

Svečių užimtumas belaukiant jaunųjų!

Kaip žinote, jaunieji į vestuvių šventės vietą atvyksta tiesiai iš po vestuvių fotosesijos, kuomet jau jų susirinkę laukia svečiai. Normalu, jog kartais nutinka taip, jog fotosesija, ar kelionė į šventės vietą pailgėja. Tačiau ką tuo metu veikti svečiams? Atsakymas paprastas – atskiras gėrimų ir užkandžių stalas lauke bei lauko žaidimai. O jų yra įvairiausių, patinkančius žaidimus galite išsirinkti PonasJenga.lt svetainėje ir susisiekti nurodytais kontaktais.

Būtinos pertraukos tarp vestuvių šventinės programos

Kad ir kaip švenčių vedėjai moka užvesti ir įtraukti publiką – būtinos pertraukos atsikvėpti, reikia atminti, jog svečiai taip pat pavargsta ir reikia duoti jiems poilsio. Dažniausiai svečiai būna lauke, šnekučiuojasi ar fotografuojasi prie vestuvių atributikos.

Jei svečiai aktyvesni, čia taip pat gali pasitarnauti lauko žaidimai kaip azartiškas mini turnyras su kokiu nors prizu tarp svečių. Tai taip pat puikiai veikia kaip susipažinimo priemonė. O ir svečiai gali nukreipti kitur mintis.

Nepamirškite vaikų

Jei Jūsų šventėje yra artimųjų, ar draugų vaikai, apie juos taip pat verta pagalvoti! Vaikai ypač mėgsta žaisti su dideliais vandens burbulais, kuriuos sukuria bėgiodami su specialiomis lazdelėmis, ir virvėmis kurias reikia pamirkyti į specialų tirpalą. Gaunami įspūdingo dydžio burbulai puiki atrakcija vaikams.

Kokie žaidimai populiariausi suaugusiems?

  1. Vienareikšmis lyderis yra visiems gerai žinomas JENGA žaidimas. Jo metu iš kaladėlių yra statomas bokštas, ištraukiant kaladėles iš bokšto. Žaidimo esmė, jog bokštas turi būti nenugriautas, kol pastatėte kaladėlę. Pralaimi tas žaidėjas, kuris jį sugriauna.
  2. LIMBO. Čia  žaidėjai turi pralįsti šokiu ritmu pro pagaliuką, kuris yra pritvirtintas prie stovų. Esmė jo nepaliesti, laimi tas žaidėjas, kuris kuris pralenda pro žemiausio lygio esantį pagaliuką. Žaidimas skirtas jaunesniems žmonėms, arba turintiems didesnę ištvermę ir lankstumą.
  3. Skardinių bokštas. Jo metu turite savo metimais numušti kuo daugiau skardinių. Galimos įvairios variacijos, žaidimai komandose.