Kaip sumažinti kūno apimtis?

Antsvoris  – vienas dažniausia problemų šiomis dienomis

Skaitmenizacija ir internetas atnešė daug teigiamų pokyčių mūsų gyvenime. Galime dirbti ir gyventi ir bet kurioje šalyje dirbant prie kompiuterio. Visa tai yra puiku, tačiau pamirštame svarbiausią dalyką – sveiką gyvenimo būdą.  Gaila, tačiau statistika rodo, jog žmonės linkę mažiau judėti, tai yra tiek suaugusiųjų, tiek paauglių tarpe. Taip galima priauggti nepageidaujamo viršsvorio. Jis tiesiogiai įtakoja daugybę faktorių: savijautą, sveikatos ir psichologinę būklę, miego kokybę, bei antsvorį. Tad šiandienos straipsnyje norėsime pasidalinti praktiškais patarimais, kaip sumažinti antsvorį, bei paminėsime svarbius faktus kodėl jis pavojingas mūsų organizmui. Tikimės, jog informacija bus naudinga ir ją panaudosite.

Kaip numesti svorio?

Vienas dažniausių klausimų, kuris kyla pamačius padidėjusias nepageidaujamas kūno apimtis. Atsakymas yra paprastas ir jį visi tikrai žino – mityba. Kaip sakant „esi tai ką valgai” yra visiška tiesa. Reikia valgyti mažiau angliavandenių turintį maistą, ypač vakarais. Vengti nekokybiško maisto, kuris mums nieko neduoda, apart pasitenkinimo skonio receptoriams. Valgyti daugiau baltymų turintį maistą, daug daržovių kurios suteikia mums ląstelienos ir pagerina virškinimą, bei nepamiršti vitaminų ir mineralų ir maisto papildų.

Būtina įvertinti savo kalorijų kurias gaunate iš maisto poreikį! Tai yra vienas pagrindinių dalykų. Atitinkamai paskaičiuoti angliavandenių, baltymų ir riebalų normas, bei sekti kūno pokyčius.

Maisto papildai ir vitaminai?

Tiek kalorijas, tiek maisto medžiagas surinkti vien iš maisto yra be galo sudėtinga. Ne kiekvienas galime leisti sau valgyti pakankamai žuvies, jautienos ar kitų jūros gėrybių. O taip pat ne kiekvienas pajėgtumeme fiziškai suvalgyti atitinkamus jų kiekius. Tokiais atvejais rekomenduojame įsigyti vitaminų ar mineralų kompleksą, žuvies taukus. Ypatingai rekomenduojame juos vartoti pavasarį, kuomet organizmas yra labiausiai nusilpęs.

Sportuojantiems galima pasirinkti BCAA amino rūgštis arba baltymus – kitaip dar vadinamus proteiną. Viename kokteilyje galite gauti virš 25 gramų gryno baltymo, kuris padės atstatyti raumenis ir organizmas sukurs amino rūgštis. Arba, jei kokteilius gerti Jums nepatinka – puiki opcija amino rūgščių tabletės, kurias reikia užgerti vandeniu.

Besirenkant maisto papildus būtinai atkreipkite dėmesį kas yra jų gamintojas, vengti neoficialių platintojų su neaiškios kilmės papildais. Taip pat patariame perskaityti atsiliepimus internete. Šiais laikais tai padaryti yra itin lengva, pakanka google paieškų sistemoje įvesti papildomų gamintoją ir žodį atsiliepimai. Pavyzdžiui frazė neolife atsiliepimai Jums parodys realius žmonių atsiliepimus, kurie palengvins pasirinkimą.

Kaip bebūtų internete pasitaiko daug netikros informacijos, tad skaitydami ir rinkdamiesi atsiliepimus įvertinkite kas juos rašo. Ar tai tikri žmonės, ar patys pardavėjai. Šiuo atveju mes rekomenduojame NeoLife produkciją.