Vyrų mados tendencijos – kokią rankinę rinktis

Užimtiems vyrams reikalinga rankinė, kurioje galima neštis būtiniausius daiktus ir nieko svarbaus nepalikti. Vyriškų rankinių rinka plečiasi visame pasaulyje, todėl vyriškų rankinių pasirinkimas yra itin platus. Patogumas, stilius ir  funkcionalumas. Tai yra esminiai dalykai į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis rankinę vyrui kasdieniniam naudojimui, darbui bei laisvalaikiui. Tačiau kokią rankinę pasirinksite, priklauso nuo jūsų poreikių, svarbiausia, jog rankinė būtų jums patogi.

Renkantis rankinę, dažniausiai reikėtų atsižvelgti į tai, kiek su savimi kiekvieną dieną pasiimate daiktų. Tai padės apsispręsti kokio stiliaus ir dydžio rankinės jums reikia. Jeigu rankinėje žadate nešiotis vertingus daiktus, tokius kaip kompiuteris, telefonas, įvairūs dokumentai, apsvarstykite galimybę įsigyti rankinę atsparią vandeniui. Labai svarbu atsižvelgti ir į gaminio kokybę. Rekomenduojama investuoti į kokybišką rankinę, kuri jums tarnaus ilgus metus. Ne ką mažiau svarbu pasirinkti ir tinkamo stiliaus rankinę. Jeigu esate studentas, galbūt jums užteks ir paprastesnio stiliaus rankinės per petį arba kuprinės. Tačiau jeigu dirbate ofise, patariama įsigyti modernaus stiliaus rankinę, kuri atrodytų estetiškai ir būtų stilinga.

Šiais laikais, kaip ir daugelio prekių, rankinių vyrams pasirinkimas tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu yra itin platus. Todėl aptarsime pagrindinius rankinių tipus, kurie padės jums pasirinkti labiausiai tinkamą.

Vyrams dažnai reikalinga turėti skirtingo tipo rankinių skirtingiems poreikiams, pavyzdžiui sportui, laisvalaikiui bei darbui.

Labiausiai vyrų perkamos yra kuprinės. Tačiau kurpinių stilių gali būti pačių įvairiausių. Dažniausiai kurpinės būna skirtos laisvalaikiui ar sportui bei darbui. Jeigu ieškote kurpinės laisvalaikiui, patartina rinktis medžiaginę kuprinę, kuri gerai skalbtųsi. Tuo tarpu jeigu ieškote kurpinės ofisui, rinkitės odinę arba dirbtinės odos vienspalvę kuprinę į kurią tilptų svarbūs dokumentai ar netgi kompiuteris.

Ne ką mažiau populiarūs yra krepšiai arba portfeliai. Toks rankinės stilius labiau tiks vyrams, kuriems svarbu mada ir geras įvaizdis. Klasikinis dizainas, minkšta odinė išorė suteiks klasikinio dizaino ir šiuolaikiškumo.

Sporto krepšys taip pat yra reikalingas vyrui. Svarbu, jog jis būtų kokybiškas, gerai nešiotųsi ir būtų lengvai skalbiamas. Reikėtų rinktis tokį, į kurį galėtumėte sutalpinti sportbačius, gertuvę, rankšluostį ir švarius rūbus persirengimui.

Rankinės per petį yra bene vienas populiariausių ir patogiausių modelių vyrams. Tokia rankinė yra praktiška, ne per didelė, joje tilps visi būtiniausi daiktai: telefonas, piniginė, raktai, mašinos dokumentai, vizitinės kortelės. Ši rankinė taip pat kuo puikiausiai tiks prie bet kokios aprangos.