Sveikinimai su gimtadieniu vyrui: dovanų idėjos

Tikriausiai visiems patinka gauti dovanas. Ypač kai jos būna kūrybiškos ir tikrai naudingos. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kad neretai dovanos gali nuvilti. Turbūt jau gerai pažįstant žmogų yra nesunku jį nustebinti, nes galima numanyti, ko jis norėtų. Tačiau sunkesnė situacija yra tada, kai tas žmogus jau viską turi ir nupirkti kažką yra labai sunku. Tad šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kurios turėtų pagelbėti nustebinti vyrą.

Mini šaldytuvas alui laikyti

Sveikinimai su gimtadieniu vyrui gali būti labai įvairūs. Į visa tai galima pažvelgti šmaikščiai ir padovanoti tokią dovaną, kurios jis tikrai nesitikėtų. Viena iš tokių dovanų galėtų būti mini šaldytuvas alui laikyti. Tikriausiai retas vyras, kuris nemėgsta alaus, o tokia dovana tikrai dovanojama neretai, ypač, kai žmonos pyksta, kad šiuo gėrimu yra mėgaujamasi gan dažnai. Tad tokios dovanos idėjos vargu ar koks nors vyras tikėtųsi. Būtų puiku, jei toks sveikinimas vyrą pasiektų originaliai. Viena tokių idėjų galėtų būti ryte, kai jis dar miega, prie jo lovos pastatyti mini šaldytuvą ir į jį prikrauti jo mėgstamo alaus. Pabudęs, tikėtina jis būtų maloniai nustebintas, nes tikrai ne kiekvieną rytą galima atsibusti prie šio gėrimo šaldytuvo.

Slapta kelionė

Šiai gimtadienio dovanai reiktų kiek pasiruošti. Jeigu norite, kad ji tikrai būtų slapta, tada be vyro žinios reikėtų susitarti su jo darbdaviu, kad jį išleistų atostogų pasirinktam laikotarpiui. Jeigu viskas vyksta pagal planą ir jūsų žinioje atostogos yra gaunamos, tai tikėtina, kad staigmena tikrai pavyks. Net ir pačią kelionės dieną, jūs galite pasirūpinti lagaminais, juos perduoti draugams, kad juos nugabentų į oro uostą. O suplanuotą dieną, vyrą galite pakviesti tariamų šventinių pietų ar vakarienės restorane, o iš tikrųjų jį nuvežti į oro uostą. Labai tikėtina, kad tokia staigmena būtų netikėta, bet beprotiškai maloni.

Sukurtas eilėraštis ar daina

Tokia dovanos idėja yra puiki, kai atėjus šiam laikotarpiui yra stokojama piniginių lėšų ir brangios dovanos neįmanoma nupirkti. Tada į darbą reikėtų pasitelkti savo vaizduotę ir fantaziją ir vyrui parašyti dainą arba eilėraštį. Tokia dovanos idėja būtų tikrai nestandartiška, bet sukeltų labai daug emocijų ir gimtadienio dieną padarytų tikrai išskirtinę. Eilėraštis arba daina gali būti sukurta apie vyrui svarbius įvykius, jam svarbius momentus arba apie jūsų susipažinimo istoriją. Nemanome, kad kažkokia idėja būtų bloga, svarbu, kad fantazija lietųsi laisvai ir viskas gausis tikrai nuostabiai.