Prezervatyvai „Durex”: ką dažniausia renkasi pirkėjai?

Prezervatyvai yra geriausia apsauga ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų meilės žaidimų metu. Todėl prezervatyvai tokie populiarūs, o kad klientai būtų patenkinti, gamintojai siūlo vis jaunesnius, vis originalesnius ir vis labiau porų poreikiams pritaikytus prezervatyvus. Lietuvoje ypač populiarūs prezervatyvai „Durex“ siūlo platų prezervatyvų pasirinkimą. Ką klientai renkasi dažniausiai?

Geresniam malonumui

Vieni populiariausių prezervatyvų yra tie, kurie užtikrina geresnį malonumą sekso metu. „Durex“ siūlo net kelis tokius gaminius savo klientams. Pavyzdžiui, plonesnius nei įprasta prezervatyvus, tarp kurių yra „Durex Elite“ ir „Durex Feel Ultra Thin“ prezervatyvai, kurie yra daug plonesni nei įprasti prezervatyvai. Tad vyrui jie suteikia daugiau jautrumo ir taip seksas tampa dar malonesniu.

Taip pat labai mėgstami ir papildomai stimuliuojantys prezervatyvai, tokie kaip „Durex Pleasuremax“. Tai klasika tapę prezervatyvai „Durex“ su gumbeliais. Tai papildomas malonumas partnerei, kuri sekso metu bus papildomai stimuliuojama, naudojant tokius prezervatyvus.

Ilgesniems žaidimams

Dalis vyrų susiduria su problema, kuomet malonumas atkeliauja per greitai, todėl ieško būtų, kaip prailginti sekso žaidimus. Prezervatyvų gamintojai taip pat rado sprendimą ir šiandien siūlo tokius gaminius, kurie padeda atitolinti ejakuliaciją. Tarp tokių yra „Durex Mutual“ prezervatyvų serija, kurie sukurti taip, kad prailgintų sekso žaidimų laiką ir suteiktų daugiau malonumo ne tik vyrui, bet ir moteriai. Šie prezervatyvai taip pat yra vieni dažniausiai pasirenkamų.

Mėgstantiems skonius

Jau daug metų prezervatyvai „Durex“ yra gaminami ne tik įvairių formų ir dydžių, bet ir skirtingų skonių. Pavyzdžiui, daug metų tarp dažniausiai klientų perkamų prezervatyvų yra žymieji „Durex“ prezervatyvai braškių skonio. Jie ne tik turi skonį, bet ir yra raudonos spalvos. Tai puikus pasirinkimas poroms, kurios ieško naujų potyrių sekso metu, nori išbandyti įvairius prezervatyvus ir patirti daugiau malonumo kiekvieną kartą.

Visko po truputį

Daug metų prezervatyvai „Durex“ yra vieni populiariausių tarp Lietuvos pirkėjų. Todėl gamintojas siūlo ne tik platų prezervatyvų pasirinkimą, bet ir nuolat atnaujina savo gaminių asortimentą bei siūlo klientams patinkančius produktus. Pavyzdžiui, interneto parduotuvėje, kurioje prekiaujama prezervatyvais, galite rasti ne tik platų prekių pasirinkimą, bet ir jau paruoštus prezervatyvų rinkinius. Juose sukomplektuoti populiariausi prezervatyvai, kuriuos dažniausiai renkasi pirkėjai. Jums nebereikės ilgai galvoti, kokie prezervatyvai labiausiai tiks Jums, nes turėsite proga išbandyti net kelis.