Palapinės pasirinkimas: 5 gairės, kurias reikia įvertinti

Vasaros naktys, kurios svaigina ne tik karščiu, tačiau ir nuotykiais – jau visai šalia. Džiugu, kad vis daugiau žmonių miegamuosius iškeičia į palapines, kurios padeda patirti labai daug nuotykių. Lygiai taip pat džiugu, kad tokias pramogas renkasi ne tik tie, kurie turi sodus, tačiau ir miesto gyventojai, kurie vis dažniau mėgaujasi gamtos malonumais.

Jeigu šiuo metu ieškote palapinės, kurioje bus galima ne tik miegoti, tačiau ir smagiai leisti laiką dienos metu – siūlome pasižvalgyti patogiai.lt prekybos vietoje, kurioje pasiūla ne tik labai plati, tačiau ir įvairi. Jūsų patogumui – laisvalaikio prekės pigiau vienoje vietoje.

O greitesnėms paieškoms siūlome įvertinti kelis niuansus.

  1.     Žinoma, pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio dydžiui. Šiuo metu rinkoje siūlomos palapinės yra labai įvairios ir dažniausiai klasifikuojamos pagal tai – kiek žmonių jose geriausiai jaučiasi. Visgi, jeigu šis rodiklis Jums nėra iki galo aiškus – siūlome žiūrėti matmenis, kurie yra nurodyti greta prekės.
  2.     Palapinės gali būti skirtos tik miegui arba jos atstoja mini namus, tad galima atlikti daugelį funkcijų. Dažniausiai tokio tipo yra turinčios koridorius, miegamąsias erdves, žinoma, tokias, kurios yra skirtos maisto gaminimui ir panašiai. Jos yra didesnės bei sunkesnės, tačiau tuo pačiu ir puikiai atstojančios vasaros namą.
  3.     Reikia daugiau dėmesio skirti ir stiliui, kuris suteikia galimybę savo sode arba bet kur kitur būti stilingoje palapinėje. Kadangi šiuo metu jos dažniausiai ieškomos internete – be jokio vargo ir labai paprastai palyginsite variantus. Rinkitės tokią, kuri Jums gražiausia. Tokiu atveju būti lauke, joje – bus kur kas maloniau.
  4.     Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti ir medžiagai iš kurios ji yra pagaminta. Nors dažniausiai dominuoja tie patys sintetiniai audiniai, kurie ne tik atsparūs drėgmei, tačiau ir karščiui, visgi, galima rasti ir vienetinius, kurie gaminami iš natūralaus audinio bei bet kokio kito. Svarbiausia įvertinti – kokiomis tiksliai savybėmis pasižymi palapinė. Tai leis paprasčiau įvertinti jos komforto lygį.
  5.     Galiausiai nepamirškite, kad ne ką mažiau svarbus aspektas yra ir gamintojas. Verta skaityti kitų žmonių komentarus apie vieno arba kito gamintojo produkciją ir tuo pačiu susidaryti nuomonę – ar ji yra tokia gera, kaip reikia ir norisi. Kitų patirtys dažniausiai labai pagreitina paieškas.

Gera, kad šiuo metu reikalingos palapinės ne tik labai greitai randamos internetu, tačiau taip pat ir galima pamatyti akcijas, kurios kainas sumažins dar labiau, tačiau kokybė – išliks pati geriausia.