Masažuoklių naudojimas namuose sparčiai populiarėja

Masažuoklių naudojimas namuose sparčiai populiarėja. Taip yra dėl daugybės naudingų funkcijų. Pagrindiniai kaklo masažuoklių naudojimo namuose privalumai:

  • Gebėjimas atlikti atpalaiduojančio ar intensyvaus minkymo masažo sesijas.
  • Gali „veikti“ ne tik vienoje vietoje, bet ir viršutinėje nugaros dalyje, krūtinės ląstos srityje.
  • Kai kurie modeliai paprastai gali būti naudojami universaliai, nes jų dizainas leidžia masažuoti visą kūną pakaitomis.
  • Kai kuriuose modeliuose yra infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija, kuri leidžia pajusti gerą jausmą ir pagerina nuotaiką.
  • Kompaktiškas dydis ir mažas svoris leidžia laikyti prietaisą bet kur ir pasiimti jį su savimi kelionėje.
  • Geras poveikis sveikatai (šiltas ir atpalaiduojantis peties sąnarių, padeda sumažinti raumenų įtampą, skatina greitesnęi kraujotaką).

Kaip ir minėta anksčiau, kaklo masažuoklio pasirinkimo klausimas yra aktualus daugeliui žmonių. Taip yra dėl įvairių masažuoklių rūšių bei modelių.  Jeigu turite tam tikrų ligų, primygtinai rekomenduojama yra iš anksto pasikonsultuoti su terapeutu ar savo šeimos gydytoju, ar Jūsų norimas prietaisas nesukels papildomos žalos. Renkantis masažuoklį parduotuvėje, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

Kaklo masažuoklių klasė. Visi prietaisai yra suskirstyti į tris klases: vibravimą, žemų dažnių impulsų ir minkymą. Kiekvienas turi savo darbo savybes, su kuriomis reikėtų susipažinti.

Pirmą vietą užima Lietuvoje masažuoklis „Shiatsu Pro Am700“. Dizaino ypatybės leidžia atlikti masažą apatinės nugaros srityje, pilvo, šlaunų, kojų, pečių ir kaklo sritims. Prietaiso galia yra 24 W. Masažuokliai tokiu principu veikia tik iš tinklo. Taip pat yra jame intensyvumo reguliavimas, krypčių reguliavimas ir šildymo funkcija.

Masažuoklių kainos:

Šiais laikais me galime pasirinkti masažuoklį už atinkamą kainą ir norimų funkcijų. Toks prietaisas jau yra gana seniai ir užsitarnavo pirkėjų pasitikėjimą, verta paminėti, kad, nepaisant techninių privalumų, prietaisas yra tikrai ganėtinai pigus reikalas. Kiekvienas gali įsigyti šį masažuoklį už labai prieinamą kainą, nes kaina siekia vos nuo 29,99 eurų iki 69,99 eurų. Jausmas labai geras ir pabudimas kiekvieną rytą bus žymiai žvalesnis, su tuo Jums gali padėti viso kūno masažuoklis, kuris nustebins savo funkcionalumu ir priimtina kaina.