KUO GALIMA EFEKTINGAI APŠILTINTI NAMŲ SIENAS?

Sienų apšiltinimui idealiai tinka medžio plaušo plokštė. Tokių plokščių gamyboje naudojamas ne tik medienos plaušo pluoštas, bet ir parafinas. Jos yra draugiškos aplinkai. Jas galima tvirtinti ant gegnių ir medinio karkaso. Šios plokštės patikimai apsaugo nuo vėjo, vandens, dulkių ir išorinio triukšmo, šalčio ir karščio, patalpose išlaiko drėgmės pusiausvyrą.

Iš ko ir kaip yra gaminamos medžio plaušo plokštės?

Medžio plaušo plokštes gamina iš lapuočių ir spygliuočių medienos plaušų. Nuo jų pagaminimo kokybės tiesiogiai priklauso tai, kiek laiko jos galės patikimai tarnauti. Dažniausiai šios plokštės yra naudojamos baldų gamyboje. Jomis padengiami stalčių dugnai, vidinės spintų sienelės, lovų ir sofų dugnai ir pan.

Šios plokštės yra dviejų rūšių – dažytos ir nedažytos. Dažytosios yra padengtos akriliniu ultravioletinio lako sluoksniu, kuris gaminiui suteikia papildomo atsparumo galimam aplinkos poveikiui. Šias ir kitokios sudėties plokštes geriausia pirkti internetu, nes taip pirkdami sutaupysite laiko ir pinigų. Prekė po jos apmokėjimo pirkėjui pristatoma jo nurodytu adresu tiesiai į paskirties vietą.

Kokios yra medžio plaušo pluošto plokščių savybės?

Medžio plaušo pluošto plokštės yra jungiamos, naudojant įvairius įlaidinius profilius. Jos yra difuziškai atviros, nekelia alerginių reakcijų, nekenkia sveikatai, nes į aplinką neišskiria kenksmingų garų. Jomis labai patogu izoliuoti ne tik sienas, bet ir stogus. Jų dėka palaikomas geras mikroklimatas patalpose. Be to, jas galima panaudoti daugelį kartų arba perdirbti.

Šios plokštės pasiduoda lengvai pjaustomos, jas nesunku tvirtinti prie visokių paviršių. Tokios plokštės šimtu procentų garantuoja pavyzdinį būsto sienų ir grindų, perdengimų ir stogo apšiltinimą. Jos yra gaminamos įvairių išmatavimų, spalvų, todėl ir jų kaina gali skirtis.

Kaip medienos plaušo plokštėmis padengti grindis?

Medienos plaušo plokštes, apšildant grindis, galima kloti po parketu, įvairiomis kiliminėmis dangomis, laminatu. Šios plokštės izoliuoja šilumą ir garsą, pasitarnauja kaip grindų paviršių išlyginantis paklotas. Prieš jomis pradedant kloti grindis, šios turi būti švarios ir sausos. Su plokštėmis dirbti nėra sudėtinga, nes jos labai lengvai pasiduoda pjaustomos bei tvirtinamos.