Kokias ligas gali padėti išgydyti ortopedas traumatologas?

Turėti sveikatos problemų tikriausiai nenorime nei vienas. Tačiau retas, kuris gali jų išvengti. Nekalbant apie šeimos gydytoją, su kuriuo tenka susidurti labai dažnai, nemažai kontakto galime turėti ir su ortopedais traumatologais, nes jie palyginti irgi gali išgydyti nemažai pačių įvairiausių atsitikusių traumų. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie šiuos gydytojus, su kokiomis sveikatos problemomis galima kreiptis į juos.

Galūnių lūžiai

Gyvenime gali atsitikti pačių įvairiausių dalykų, tačiau norint ar nenorit, bent kartą gyvenime daugeliui tenka kažką susilaužyti. Aišku, labai dažnai tokios traumos atsitinka vaikams, kai jie per neatsargumą, neapdairumą susilaužo tam tikras galūnes. Atsitikus tokiai bėdai, privatūs ortopedai traumatologai tikrai padės, nes jų priežiūra yra būtina.

Rekomenduojame: Geri ortopedai traumatologai – Ortopro.lt!

Problemos su sausgyslėmis, raumenimis ar sąnariais

Reikia žinoti, kad ne vien tik atsitikusios traumos gali lemti, kad jūs turėsite apsilankyti būtent pas tuos specialistus. Kartais tam tikros ligos, kurios susijusios su sausgyslėmis, raumenimis ar sąnariais gali būti paveldimos, tad bet kokiu atveju jas reikia prižiūrėti. Dar viena klaida, kuri yra daroma, tai manoma, jog visa tai praeis savaime, tačiau tokios ligos tiktai savaime nepraeina ir jeigu bus delsiama labai ilgai, tuomet vėliau problemos gali būti dar gilesnės.

Sumušimai ar patempimai

Kai kam tokios problemos gali atrodyti pakankamai mažos, todėl dažnas į jas numoja ranka. Jeigu tokia trauma yra kojos srityje, tai galvojama, kad bus pašlubuojama kelias dienas ir taip viskas praeis. Tačiau net jeigu ir trauma nėra didelė, bet skausmas jaučiamas, o kojos negalite priminti ar rankos atremti, ortopedijos centras turėtų būti vienas iš pirmųjų kelių, kuriuo turėtumėte eiti. Jau kur kas geriau yra pasirodyti specialistams, nei kad kentėti skausmus ir nepatogumą ir susilaukti neigiamų pasekmių.

Laikas po traumos

Nereikia galvoti, kad visas gydymo procesas trunka tik tada, kai trauma galutinai sugyja. Privatūs Ortopedai traumatologai vilniuje ir kituose miestuose taip pat gali reabilituoti potrauminius reiškinius, kurie atsiranda net tada, kai trauma išgydoma. Tokie atvejai būna pakankamai dažni, todėl žinokite, kad tai yra visiškai normalus dalykas ir net tada pas specialistus kreiptis reikia. Aišku, bus taikomas visai kitoks gydymas, galbūt bus kur kas daugiau mankštų ar kitokių pratimų, kurie galutinai leis grįžti į vėžes ir mėgautis pilnavertišku gyvenimu, koks buvo iki traumos atsiradimo.