Kodėl verta rinktis metalines gertuves?

Daugelis iš mūsų turėjome jau nei vieną gertuvę ir tikrai buvo tokių atvejų, kai tik įsipylėme pirmą gėrimą iš karto ja nusivylėme. Tikriausiai ji nebuvo pati kokybiškiausia, todėl didelė tikimybė, kad ir vandens išsiliejimų ar kitų nesklandumų buvo. Tad net tokį paprastą daiktą kaip gertuvė reikia rinktis atsakingai ir turėti tam tikrų žinių, kad pasirinktas variantas tenkintų. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie metalines gertuves, kodėl verta daryti tokį pasirinkimą.

Ilgaamžės

Vienas iš aspektų, kuris turi turėti didelį prioritetą, kad metalinės gertuvės yra ilgaamžės, jas ne taip lengva subraižyti, todėl jos labai ilgai atrodys kaip naujos. Net ir nukritus ant žemės galėsite būti tikri, kad ji nesuduš, nesuskils ar kitaip nebus pažeista. Kadangi tokia gertuvė bus ilgaamžė, tai praeis labai didelis laiko tarpas, kol ji bus keičiama į naują, tad jūs tuo pačiu ir saugosite gamtą nuo nereikalingų šiukšlių.

Neprisigeria kvapų

Tikrai ne kiekvienam yra malonu gerti gėrimus, kai yra juntamas prieš tai buvusio gėrimo kvapas. Ilgiau panaudojus pigesnes gertuves, su tokia problema tikrai galite susidurti. Ir tų kvapų net pačios stipriausios priemonės išimti nelabai gali, bet tuo pat ir į tokius indus nesinori pilti chemijos, nes iš jo yra geriama. O metalinės gertuvės su tokia problema nesusidurs, nes jos sukurtos taip, kad būtų neutralios ir kvapų į save nesugertų, kad ir koks gėrimas būtų įpiltas.

Palaiko karštį ir šaltį

Metalinės gertuvės dar išsiskiria tuo, kad jos gali pakankamai ilgai išlaikyti karštą arba šaltą gėrimą, tad praktiškai jos yra kaip termosai. Kadangi gali palaikyti abiejų gėrimų temperatūrą, tai jas galima naudoti ištisus metus.

Nesudėtinga priežiūra

Tokio tipo gertuves verta rinktis ir dėl to, kad jas lengva prižiūrėti, nereikia jokių specialių priemonių joms plauti ir panašiai. Tik vienas patarimas, kuriuo reikėtų vadovautis, kad praplovus metalinių gertuvių vidų, jos nereikėtų sandariai uždaryti, kad ji galėtų tinkamai išdžiūti, nes nuolatinė drėgmė viduje gali duoti neigiamas pasekmes.

Tinkama kaina

Kaip ir minėjome anksčiau, tokios gertuvės yra ilgaamžės ir jas naudoti galima labai daug metų. Jos yra kiek brangesnės nei paprastos plastmasinės gertuvės, bet ir kaina tikrai atitinka jų kokybę. Įprastos gertuvės gali kur kas greičiau susidėvėti ir jas tiesiog reikės išmesti. O metalinių gertuvių kainą padalinus per visus naudojimosi metus, pamatysite, kad ji gaunasi labai nedidelė, todėl ir tai yra labai geras pasirinkimas.