Klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis spintą stumdomomis durimis

Klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis spintą stumdomomis durimis

Renkantis bet kokius baldus, jų pasirinkimas gali būti sudėtingas, nes kai yra didelis pasirinkimas, galima padaryti nemažai klaidų, kurias ateityje reikės taisyti. Kalbant apie spintas stumdomomis durimis, jų taip pat yra įvairių variantų ir kartais gali kilti problema, į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad būtų išvengta kaip įmanoma daugiau klaidų. Tad būtent apie tai ir norėtume papasakoti šiame straipsnyje.

Neatsižvelgiama į drabužius

Kalbant apie spintos stumdomomis durimis vidų, nereikėtų per daug atsižvelgti, kaip ji turėtų gražiai ir proporcingai atrodyti. Labai svarbu atsižvelgti į drabužius, kuriuos turite, nes jei apie tokį dalyką nepagalvosite, jis gali būti labai nepatogus ir tam tikra dalis nebus užpildyta – o kitoje bus drabužių perteklius.

Neapgalvojamos kitos svarbios detalės

Dar vienas svarbus dalykas, apie ką nėra pagalvojama yra tam tikros detalės. Kaip pavyzdys gali būti veidrodis. Tai daiktas, kuris yra privalomas kiekvienų namuose, todėl ir jo vietą reikėtų apgalvoti. Jeigu namuose yra mažai vietos ir tokiam daiktui negalite atrasti vietos, tuomet tokios rūšies spintą galima daryti su veidrodžiu, tad praktiškai vienas daiktas galės atlikti dvi funkcijas.

Kokybė

Dar viena klaida, kurią galima pamatyti labai dažnai yra nedidelis dėmesys kreipiamas į kokybę. Daug ką apsisprendime nulemia kaina. Jeigu kaina yra mažesnė, ji susilaukia didesnio dėmesio. Tačiau reikėtų žinoti vieną aspektą. Jeigu kaina yra mažesnė, tai kokybė tikėtina bus irgi nedidelė. Todėl nereikėtų nustebti, kad slenkančios sistemos pradės strigti, galbūt kai kur atsiras tam tikri išklibimai, durys sunkiau pradės varstytis, lentynos bus nebetvirtos ir panašiai. Viso to priežastys yra nekokybiškos medžiagos ir su tuo susiję kiti dalykai.

 

Neapgalvotas spintos išplanavimas

Jeigu spinta bus nepatogiai išplanuota, tuomet imant, dedant ar kabinant drabužius ar kitus daiktus jausite nepatogumą. Tad planuojant kaip atrodys jūsų spintos vidus, reikėtų atsižvelgti bent jau į kelis aspektus. Vienas iš jų yra ūgis. Jeigu kabyklos aukštis bus netinkamas, jūs arba nepasieksite arba ji bus per žemai, todėl jau iš karto reikėtų tai apsvarstyti. Dar vienas dalykas, kuris gali būti reikalingas yra viršutinės lentynos. Jas galite palikti didesnes, lyginant su tomis, kurias naudosite dažniau. Į viršų bus dedami mažiau naudojami daiktai, tai įvairūs tam tikrą sezoną nenešiojami drabužiai, lagaminai ir panašiai. Tad tokiems daiktams reikia kur kas daugiau vietos, todėl patartina jų per daug nesumažinti.