Klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis interjero aksesuarus namams

Bandant savo namus pasidaryti gražius, dažnu atveju labai persistengiame ir tuomet jie atrodo nei labai gražiai, nei jaukiai. Kartais išeina taip, kad jie būna per daug perkrauti ir tam tikri daiktai tiesiog nebetelpa arba, atrodo, neatranda sau vietos. Tad norint namus įsikurti tinkamai, tikrai negalėsite apsieiti be įvairių interjero detalių. Tačiau net ir jas tinkamai nepritaikius namų interjeras gali būti sugadintas. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, kokių klaidų reikėtų vengti, norint išsirinkti tinkamus interjero aksesuarus.

Geriau kokybiškesnis, nei bet koks

Šiandien įvairios interjero detalės gali būti labai skirtingos, nes tikrai dažnas negali apsieiti be jų. Tad ilgiau paieškojus, jų galima atrasti įvairios kokybės. Tačiau pigesnės ir ne tokios geros kokybės detalės atrodys ne taip gražiai ir į akis kris ne iš gerosios pusės, ypač tada, kai visas namų interjeras sukurtas tikrai gražiai ir atrodo prabangiai. Tad bet kokiu atveju, interjero aksesuarai turėtų būti renkamiesi kokybiški, nereikėtų jų rinktis iš eilinių parduotuvių, geriau orientuotis į specializuotas, nes ten galėsite atrasti žymiai didesnį pasirinkimą ir jos bus įdomesnės, nes puikiai papildys interjerą.

Derėjimas vienas su kitu

Tai nėra labai didelė klaida, bet dažniausiai visi žmonės elgiasi ir mąsto vienodai. Jie bando suderinti visas namų interjero detales tarpusavyje ir labai dažnu atveju jas vienodas perka po kelis vienetus. Tačiau to tikrai nereikėtų daryti. Interjero detalės yra būtent tam, kad jos kristų į akis, išsiskirtų iš aplinkos, tad jas tarpusavyje tikrai derinti nereikia ir tuo labiau pirkti vienodų. Juk perkant tam tikrus indus ar taures, jų nebandome derinti tarpusavyje ir perkame tai, kas patinka. Todėl tikrai nebijokite eksperimentuoti, o jeigu pritrūks fantazijos, tuomet visada galite kreiptis pagalbos į specialistus, kurie padės išsirinkti tinkamą variantą.

Per daug interjero detalių vienoje vietoje

Dar viena klaida, kuri kartojasi labai dažnai yra ta, kad kartais yra sunku išsirinkti interjero aksesuarus, todėl jų nusiperkama per daug, nei iš tiesų reikia. Tam, kad tokia detalė atrodytų gražiai, jai reikia pakankamai erdvės ir tuščios vietos. O jei viską sugrūsite į vieną lentyną, tuomet visas grožis pranyks. Tad jeigu visgi labai sunku išsirinkti iš kelių variantų, visada verta pagalvoti, kaip tos detalės atrodys jūsų namų aplinkoje, kur jas tiksliai statysite.