Keliaujame į Turkiją. Ką ši šalis gali pasiūlyti?

Keliaujame į Turkiją. Ką šalis gali pasiūlyti?

Turkija itin populiarus pasirinkimas tarp turistų dėl nuostabaus gamtos grožio, turtingos kultūros ir istorijos bei skanaus maisto. Šiame straipsnyje norime pasikalbėti kodėl kelionės į Turkiją yra tokios trokštamos ir ką verta žinoti prieš vykstant į šią šalį.

Turkija gali daug ką pasiūlyti:

Turkijoje yra daugybė nuostabių lankytinų vietų – nuo Viduržemio jūros pakrantės paplūdimių su VISKAS ĮSKAIČIUOTA viešbučiais, iki įkvepiančių senovės civilizacijų paminklų. Ir, žinoma, nepamirškime skanaus turkiškos virtuvės – kuri populiari visame pasaulyje.

Jei planuojate kelionę į Turkiją, būtinai įtraukite į savo sąrašą šias vietas, kurias būtina pamatyti:

  • Kapadokijos kalvos – viena iš labiausiai populiariausių lankomų objektų Turkijoje. Tai unikali gamtovaizdžio zona, kurią galima rasti tik Turkijoje.
  • Stambulas – senovės Romos ir Bizantijos įkūrėjų sukurta miesto dalis. Tai vieta, kur susitinka Viduržemio ir Marmario jūros. Stambulas žavi savo senomis architektūrinėmis struktūromis, įdomia istorija ir unikali atmosfera.
  • Pamukkalė – viena iš labiausiai paplitusių turistų traukos objektų Turkijoje. Tai unikalus druskų vandens baseinas, kurio dėka miestas garsėja visame pasaulyje. Tai vieta, kur galite atsipalaiduoti, pasimėgauti turkų kultūra ir grožiu.
  • Žaliasis kanjonas – vieta, kurioje galite pasigrožėti unikalia gamta. Tai viena iš labiausiai įsimintinų ir gražių Turkijos vietų. Joje organizuojamos išvykos laivu, tai vienas iš populiariausių turistų objektų.

Norintiems sutaupyti puikus pasirinkimas – paskutinės minutės kelionės!

Turbūt ne vienas esate girdėję, jog Turkijoje atostogos yra pigesnės nei lietuviškuose kurortuose. Ir drąsiai galime teigti, jog tai yra tiesa.

Jei mėgstate spontaniškas atostogas, arba dirbate laisvu grafiku tai yra puikus sprendimas Jums. Paskutinės minutės kelionėse naudojami specialūs pasiūlymai, kurie dažniausiai būna labai patrauklūs turistams. Kelionių kaina prasideda nuo kelių šimtų eurų už ALL INCLUSIVE ( viskas įskaičiuota) savaitės atostogas, įskaitant net ir lėktuvo bilietus. Jokia kita šalis negali pasiūlyti tokio gero kainos ir kokybės santykio.

Turkijoje galite rinktis įvairius viešbučius, užtikrinančius aukščiausios kokybės paslaugas ir Jums patogią aplinką.

Jei niekada nebuvote atostogavę Turkijoje, tai puiki galimybė susipažinti su nauja kultūra, įkvepiančia gamta ir turtinga istorija. Turistams siūlomi ekskursijų paketai, kurie yra draugiškomis kainomis.

Skrendant – nepamirškite, jog reikalingas pasas kuris galiotų bent 6 mėnesius iki išvykimo iš šalies.